Manisa Haberci

Öz Şanal Salihli'de 40 Bin Ürün Çeşidiyle Hizmete Girdi

Öz Şanal Mağazası İzmir, Manisa, Denizli, Aydın'dan sonra Salihli'de 6 kattan oluşan 40.000 çeşit ürünüyle Salihli'de halkın hizmetine açıldı.

Öz Şanal Salihli'de 40 Bin Ürün Çeşidiyle Hizmete Girdi
FaceBook ta paylaş
15 Ağustos 2013, Perşembe

       Salihli’de yeni açılan Öz Şanal mağazasına vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi. 40.000 çeşidiyle Öz Şanal Mağazası kredi kartsız senetle uygun fiyatlı ürünlerini halka sunuyor.
        Gazetemize bilgi veren  Öz Şanal Mağaza Müdürü  Metehan Ötnü şunları söyledi. Ötnü;  “Öz  Şanal Mağazalarımız İzmir’de 19, Manisada 3, Denizli 1, Aydın’da da 1 olmak üzere toplam 24 mağazamız bulunmaktadır. Salihli’de 6 katlı olan Öz Şanal Mağazamız 40.000 çesit ürünüyle Salihli halkının hizmetine açtık. Müşterilerimize ayrıca kredi kartsız sadece  senetle  36 aya kadar vade yapıyoruz. Mağazamızda 60 personelimiz çalışıyor.
         Personelimize Halk ve İlişkiler Uzmanı Özlem Otur 1 ay eğitim vererek işe hazırlandılar ve şu anda müşterilere hizmet veriyorlar.    Salihli halkını mağazamıza bekliyoruz” dedi. 

Son Tweetler
Obisis.com © 2013 Tüm hakları saklıdır, Sitemizin tasarımı ve içeriği T.C. yasalarınca tescil ile korunmaktadır. Tamamı veya kısmen kullanılması durumunda adli takip başlatılacaktır.