Manisa Haberci

MHP'nin Salihli Belediye Başkan adayı Mahir Köseler

Milliyetçi Hareket Partisinin 29 Mart 2014 seçimlerinde Salihli Belediye Başkanı adayının Mahir Köseler olduğu açıklandı.

MHP'nin Salihli Belediye Başkan adayı Mahir Köseler
FaceBook ta paylaş
06 Mayıs 2013, Pazartesi

   Milliyetçi Hareket Partisinin  29 Mart 2014 seçimlerinde Salihli Belediye Başkanı adayının Mahir Köseler olduğu açıklandı.
   Dün Ankara’ya giden Salihli İlçe Başkanı Erol Sakarya, ilçe yönetim kurulu üyeleri ve başkan adayı Mahir Köseler MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli ve MHP Genel Başkan Yardımcısı Sadır Durmaz, MHP'nin Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Şevkat Çetin’le görüşerek Mahir Köseler için onay aldı.
    Bilindiği gibi MHP Salihli İlçe yönetimi yaptırdığı anket ve görüşmelerin sonucunda birinci sırada yer alan Mahir Köseler isminin arkasında durup 36 yönetim kurulu ve Başkanı ile oy birliği ile bu kararı almıştı. Salihli’deki partili ve sivil toplum kuruluşlarının ve İl yönetimininde tek aday Mahir Köseler’in arkasında durmasıyla Ankara’ya giden Sakarya müjdeli haberi dün akşam yönetimine açıkladı.
    MHP İlçe Başkanı Erol Sakarya Mahir Köseler’in adaylık açıklamısının MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin katılımı ile görkemli bir şekilde Salihli’de yapılması için şimdiden hazırlıklara başladığı söyleniyor.
                                                   
  

Son Tweetler
Obisis.com © 2013 Tüm hakları saklıdır, Sitemizin tasarımı ve içeriği T.C. yasalarınca tescil ile korunmaktadır. Tamamı veya kısmen kullanılması durumunda adli takip başlatılacaktır.