Manisa Haberci

Yurttaş ve Hüsnü Tuğrul Karar Aşamasında

Salihli Ticaret ve Sanayi Odası organ seçimleri öncesi sağ partilerin bir arada ortak adayda birleşmesini isteyenlerin ısrarı üzerine yarın Salihli'ye gelecek olan Muzaffer Yurttaş, Başkan Hüsnü Tuğrul ile bu konuyu masaya yatıracak.

Yurttaş ve Hüsnü Tuğrul Karar Aşamasında

Haberin diğer resimleri

FaceBook ta paylaş
08 Mayıs 2013, Çarşamba

          Salihli Ticaret ve Sanayi Odası organ seçimleri öncesi Salihli AKP İlçe teşkilatı karar aşamasına geldi. Daha önce AKP Manisa Milletvekili Muzaffer Yurttaş’ın da oluru ve parti kararı olarak her iki tarafa da destek vermeme kararı alan ve üyelerini serbest bırakarak her iki tarafda da yer alabilirsiniz kararı veren  Salihli AKP, Saim Türetken’in başkan adaylığında gelinen süreçte yeni bir karar verme aşamasına geldi.

           Sağ partilerin bir arada ortak karar içinde olmasını isteyenlerin ısrarı üzerine yarın Salihli’ye gelecek olan Muzaffer Yurttaş, Başkan Hüsnü Tuğrul ile bu konuyu masaya yatıracak.

           Bilindiği gibi Salihli AKP İlçe Teşkilatı Yönetim Kurulu Başkan Yardımcıları Halil Necmi Çevik, Selami Sönmez, Yönetim Kurulu Üyesi Ahmet Manav, AKP Belediye Meclis Üyesi Mehmet Altıntaş  Ortak Akıl Grubu Başkan Adayı  İbrahim Yüksel’in listesinde yer almaya devam ediyorlar.

Son Tweetler
Obisis.com © 2013 Tüm hakları saklıdır, Sitemizin tasarımı ve içeriği T.C. yasalarınca tescil ile korunmaktadır. Tamamı veya kısmen kullanılması durumunda adli takip başlatılacaktır.