Manisa Haberci

Talihsiz Kadın Yardım Eli Bekliyor

Salihlili 2 çocuk annesi Emine Karam eşinin kendi üzerine aldırttığı kredi nedeniyle 21 ay hapis cezasıyla karşı karşıya kaldı.

Talihsiz Kadın Yardım Eli Bekliyor
FaceBook ta paylaş
20 Temmuz 2013, Cumartesi

         Eşinin 6 yıl önce kendisine aldırttığı kredinin borçlarını ödeyemediğinden dolayı zor günler geçirdiğini belirten Emine Karam gazetemize şu açıklamaları yaptı.
          Karam, “Altı yıl önce eşim benim üzerimden kredi aldı. İlk zamanlarda kredi borcunu ödüyorduk ancak daha sonra borcumuzu ödeyemeyecek duruma geldik. Taksitlendirerek kredi borcuna taahhütte bulundum. Geçimsizlikten dolayı eşimden ayrı yaşamak zorunda kaldım ve iki çocuğumla annemin yanında kalmaya başladım. Fakat babamın ve annemin de maddi durumları kötü olduğundan dolayı yardıma ihtiyacı var.  Eşim Yusuf Karam ve ailesi ne borcu ödemede ne de bana ve çocuklarıma bu zor zamanımızda destekte olmuyorlar. Bir yıldır eşimle ayrı yaşıyoruz. Ben ev temizliğine giderek çocuklarıma bakmaya çalışıyorum. Fakat  iki aydır benim hakkımda yakalama kararı var. 10.000 TL para yatmadığı takdirde her bir dosyadan 3 ay olmak üzere toplam 7 dosyadan 21 ay hapis cezam var. Bu parayı yatıramazsam Denizli Bozkurt Açık Ceza İnfaz kurumunda hapis cezasına çarptırılacağım. Buradan Salihli halkına ve yetkililere sesleniyorum bana ve iki çocuğuma yardım eli uzatın, çok zor
durumdayım“ dedi.
 

Son Tweetler
Obisis.com © 2013 Tüm hakları saklıdır, Sitemizin tasarımı ve içeriği T.C. yasalarınca tescil ile korunmaktadır. Tamamı veya kısmen kullanılması durumunda adli takip başlatılacaktır.