detay logo

HABERLER

Akşener: İYİ Parti'yi seçime sokmamak gibi bir planı yırtar atarız
Otomobil ile traktör çarpıştı: 1 ölü, 1 yaralı
Salihli'de ülke tanıtım şenliği
Minik ressamlardan 23 Nisan sergisi
İlk kez at panayırı düzenleniyor
Eğitim

Özel Fatoş Anaokulu & Çocuk Akademisi’nden Eğitim paneli “Ben Büyürken”

    Özel Fatoş Anaokulu & Çocuk Akademisi tarafından düzenlenen eğitim paneli “BEN BÜYÜRKEN”  farklı sunumu ile gerçekleştirildi.

 


    “Çocuk ve Cinsel Kimlik” ile “Çocuk, İnternet - Televizyon” konularının  yer aldığı panel de konuların sahneye taşındığı skeçler  katılımcılara gerçek bir ayna tuttu.
    Özel Fatoş Anaokulu & Çocuk Akademisi kurucusu Eğitimci& Psikolog Fatoş Yeşilkavak ile Drama Eğitmeni & Kişisel Gelişim Koçu Nilgün Ersöz Tümer’ in konuşmacı olarak katıldığı panel katılımcıların soruları ve yanıtlar ile gerçekleşti.

 


    “Çocuk ve Cinsel Kimli ile “ Çocuk, İnternet - Televizyon” konuları panel platformunda önce sahneye taşındı. Mustafa Yeşilkavak, Sena Yılmaz, Olgun Kutucuoğlu,  Ümmü  Gülteke, Berna Yaprak, Nabehat Şardağ, Meryem Kurt ve Nefise Kazak tarafından sahnelenen Nilgün Ersöz Tümer’ in kaleme aldığı skeçler katılımcıları güldürürken düşündürdü.
Çocukların cinsel kimliklerini tanımaya başladıkları andan itibaren nasıl bir öğreti yaşatılmalı ile başlayan panel, çocuğun kendi bedenini koruması ve mahremiyeti yelpazesinde tamamlandı.
   İnternet ve televizyon alışkanlığı konusunda ki sınırlamalar ve yapılması gerekenlerde yine katılımcılar ile birlikte konuşuldu. Özel Fatoş Anaokulu & Çocuk Akademisi kurucusu Eğitimci & Psikolog Fatoş Yeşilkavak, geleneksel olarak gerçekleştirilen eğitim panelinin yine renkli bir sunum ile gerçekleştirildiğini ifade etti. Çocuklarımızı yetiştirirken karşımıza çıkan soruların doğru yanıtlarının seminer panel platformlarında doğru yanıtlar  bulduğunu vurguladı.Yeşilkavak , Özel Fatoş Anaokulu & Çocuk Akademisi’ nin her eğitim – öğretim yılında gerçekleştirdiği panellerin katılımcılara farklı bakış açıları getirdiğini, çocuklarımızı geleceğe taşırken önemli  bir kilometre taşı olduğunu ifade etti.
“Ben Büyürk” isimli panel katılımcılara katılım belgelerinin sunumu ve kokteyl ile sone erdi.
 

 

SPOR HABERLERİ

En Çok Okunanlar

Güncel

Hurdacıdan aldığı 3 bin pet şişeyle sera yaptı

Güncel

Liseli Süleyman, av tüfeğiyle intihar etti

Güncel

Salihli'de işsiz vatandaş, yolda bulduğu 3 bin 300 lirayı sahibine ulaştırdı

Güncel

Salihli erken seçime hazır

Güncel

Fuhuş operasyonu: 3 gözaltı

Güncel

AKP - FETÖ İTTİFAKI YENİDEN Mİ KURULUYOR?

Güncel

Manisa kirazı pazardaki yerini aldı

Güncel

Zeytin üreticilerine ilaçlama önerisi

Siyaset

Bahçeli'nin Manisa'da katılacağı toplu açılış törenleri ertelendi

Güncel

Ağaç gövdesinde sarmaşık gül yetiştirdi

Güncel

Asma yaprağı birçok ailenin geçim kapısı oldu

Eğitim

Yabancı öğrenciler Salihli'ye geldi