HABERLER

Eğitim

Özel Fatoş Anaokulu & Çocuk Akademisi’nden Eğitim paneli “Ben Büyürken”

    Özel Fatoş Anaokulu & Çocuk Akademisi tarafından düzenlenen eğitim paneli “BEN BÜYÜRKEN”  farklı sunumu ile gerçekleştirildi.

 


    “Çocuk ve Cinsel Kimlik” ile “Çocuk, İnternet - Televizyon” konularının  yer aldığı panel de konuların sahneye taşındığı skeçler  katılımcılara gerçek bir ayna tuttu.
    Özel Fatoş Anaokulu & Çocuk Akademisi kurucusu Eğitimci& Psikolog Fatoş Yeşilkavak ile Drama Eğitmeni & Kişisel Gelişim Koçu Nilgün Ersöz Tümer’ in konuşmacı olarak katıldığı panel katılımcıların soruları ve yanıtlar ile gerçekleşti.

 


    “Çocuk ve Cinsel Kimli ile “ Çocuk, İnternet - Televizyon” konuları panel platformunda önce sahneye taşındı. Mustafa Yeşilkavak, Sena Yılmaz, Olgun Kutucuoğlu,  Ümmü  Gülteke, Berna Yaprak, Nabehat Şardağ, Meryem Kurt ve Nefise Kazak tarafından sahnelenen Nilgün Ersöz Tümer’ in kaleme aldığı skeçler katılımcıları güldürürken düşündürdü.
Çocukların cinsel kimliklerini tanımaya başladıkları andan itibaren nasıl bir öğreti yaşatılmalı ile başlayan panel, çocuğun kendi bedenini koruması ve mahremiyeti yelpazesinde tamamlandı.
   İnternet ve televizyon alışkanlığı konusunda ki sınırlamalar ve yapılması gerekenlerde yine katılımcılar ile birlikte konuşuldu. Özel Fatoş Anaokulu & Çocuk Akademisi kurucusu Eğitimci & Psikolog Fatoş Yeşilkavak, geleneksel olarak gerçekleştirilen eğitim panelinin yine renkli bir sunum ile gerçekleştirildiğini ifade etti. Çocuklarımızı yetiştirirken karşımıza çıkan soruların doğru yanıtlarının seminer panel platformlarında doğru yanıtlar  bulduğunu vurguladı.Yeşilkavak , Özel Fatoş Anaokulu & Çocuk Akademisi’ nin her eğitim – öğretim yılında gerçekleştirdiği panellerin katılımcılara farklı bakış açıları getirdiğini, çocuklarımızı geleceğe taşırken önemli  bir kilometre taşı olduğunu ifade etti.
“Ben Büyürk” isimli panel katılımcılara katılım belgelerinin sunumu ve kokteyl ile sone erdi.
 

 

Salihli'nin ilk diplomalı bayan emlakçısı
Geleceğin efeleri Salihli'de yetişiyor
Boyatmaya gittiği saçları kuaförde elinde kaldı
Organik Pazar ilgi görüyor
Trafik kazası: 5 yaralı

SPOR HABERLERİ

En Çok Okunanlar

Güncel

Boyatmaya gittiği saçları kuaförde elinde kaldı

Güncel

Salihlili ünlü jokey toprağa verildi

Güncel

Salihli'nin dev projesinde son rötuşlar yapılıyor

Güncel

Salihlili ünlü jokey hayatını kaybetti

Güncel

Apartmanın çatı katı alev alev yandı

Güncel

Trafik kazası: 5 yaralı

Güncel

Adala'da şeftali şenliği başladı

Güncel

Kurutulmuş domatesler dünya pazarında

Güncel

Organik Pazar ilgi görüyor

Güncel

SAHOYDER'in Zeybek Gösterisi İzmirlilerden Büyük Beğeni Aldı

Güncel

Salihli cazibe merkezi haline gelecek

Güncel

ÜZÜMDE REKOLTE TAHMİN ÇALIŞMALARINA BAŞLANDI