detay logo

HABERLER

Soma davasının 22. duruşması ertelendi
Hobi olarak başladı, kazanç kapısı oldu
Define avcıları suçüstü yakalandı
Seçim günü çay bahçesi açma talebine YSK'dan red
4 bacaklı civciv şaşırttı
Ekonomi

AYDOĞAN İNŞAAT YENİ PROJESİNE BAŞLADI

Aydoğan inşaat 5 Eylül mahallesindeki yeni projesine başladı. Aydoğan inşaat yeni projesini Satış temsilcilisi Orçun Emlak’la birlikte Salihli kamuoyuna tanıttı.

 

 


   Yeni proje tanıtımında konuşan Aydoğan İnşaat sahibi Cafer Doğan şunları söyledi: “ 2014 yılında Salihli’de 'mutlu ev sahipleri yaratmak' sloganı ile yola çıktık. Bugüne kadar yüzlerce kişiyi ev sahibi yaptık. 5 Eylül mahallesi, Seyrantepe mahallesi ve Kurtuluş mahallesindeki Aydoğan 1-2-3-4-5 apartpanlarını inşa ederek tüm satışlarını gerçekleştirdik. Her yıl aşama aşama ilerleyerek büyümeye odaklandık ve projelerimizi en kısa sürede tamamlayarak sahiplerine teslim ettik"

 

   

YENİ PROJE AYDOĞAN APARTMANLARI 6 - 7 ve 8

 

    Cafer Doğan yeni projenin teknik bilgileri ile ilgili ise şunları söyledi:  "Bu doğrultuda 2018 yılında yeni projemiz Salihli 5 Eylül mahallesi 511 sokak ile 570 sokağı kesiştiği yerde ( kavaklı kafetreya arkası) Aydoğan apartmanları 6 - 7 ve 8’e hayırlısı ile kepçemizi çalıştırarak başladık. Bu projemizde 772 m2 alan içinde 3 bloktan oluşacak ve 28 daire inşa edeceğiz. Bunların 22 adeti 2+1, 6’sı ise dubleks olacak.

 

  Yeni projemizde de Doğalgaz için alt yapılı, yerden ısıtma, gaz beton, kamera sistemi ve merkezi sistem görüntülü diyofon, asansör gibi özelliklerin yanı sıra titiz işçilik ve yine kullanılan malzemede kaliteli markalar olacak. 2+1 konutlarımızın lansmana özel 165 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışına başladık. 

 

   Satış temsilciliğimiz Salihli Mithatpaşa caddesi No: 169 adresindeki Orçun Emlak ( gsm: 0555 871 94 47) tarafından yapılmaktadır. Projelerimizle ilgili daha geniş bilgi için gsm: 0535 683 14 05’den veya Eski cami mahallesi 23. sokak Serkan apartmanı giriş katı adresindeki Aydoğan inşaatttan bilgi alınabilinir" dedi.

 

 

SPOR HABERLERİ

En Çok Okunanlar

Güncel

Baba yüreği acı habere dayanamadı

Güncel

Salihli'de yaralar sarılıyor

Güncel

Manisa bölgesi için kuvvetli yağış uyarısı

Güncel

Minik Rüzgar'dan acı haber geldi

Güncel

Çay fiyatını müşterinin 'nezaketi' belirliyor

Spor

Salihlili yıldız Kemalpaşa'ya imzayı attı

Güncel

Define avcıları suçüstü yakalandı

Güncel

Salihli İYİ Parti'de istifa şoku

Güncel

MANİSA AFET BÖLGESİ İLAN EDİLEREK, ÇİFTÇİ BORÇLARI ERTELENMELİ

Güncel

Minik Rüzgar son yolculuğuna uğurlandı

Güncel

Bayramda trafik kazalarının bilançosu ağır oldu: 61 ölü, 579 yaralı

Güncel

Minik Rüzgar'ın tutunduğu demir korkuluk ve terliği bulundu