detay logo

HABERLER

Soma davasının 22. duruşması ertelendi
Hobi olarak başladı, kazanç kapısı oldu
Define avcıları suçüstü yakalandı
Seçim günü çay bahçesi açma talebine YSK'dan red
4 bacaklı civciv şaşırttı
Güncel

AK Parti'nin, ‘Şehrim 2023 Otobüsü’ Salihli’de

AK Parti Genel Merkezi Çevre, Şehir ve Kültür Başkanlığı’nın, ‘Şehrim 2023’ projesi kapsamında yola çıkan otobüsü Salihli’ye geldi.

Salihli’ye gelen otobüsün durağı, Demokrasi Meydanı oldu. Öğlen 13.00’dan akşam 18.00’a kadar Salihli’de konuşlanan “şehrim 2023” otobüsünde vatandaşların 2023 yılından beklentilerini yazmaları isteniyor. Vatandaşların yazdıkları beklenti mesajları direkt olarak genel merkeze gönderiliyor. İlçeye gelen otobüsü, AK Parti Salihli İlçe Teşkilat Başkanı Selçuk Dinç ve ekibi ile 27. Dönem milletvekili aday adayları ve partililer ziyaret etti. Dinç ve ekibi, 2023 yılından beklentilerini yazarak, otobüs önünde konulan sandığa attılar.

Otobüs ile vatandaşların nasıl bir şehir ve çevrede yaşamak istediklerinin sorulduğunu belirten İlçe teşkilat başkanı Dinç, vatandaşların çevresel ve şehircilik anlamında neleri merak ettiklerini önemsediklerini söyledi. AK Parti’nin ortak akıl ve istişarelere önem verdiğini ifade eden Dinç, “Proje kapsamında ortak geleceğimiz olan şehirlerimizin mevcut durum analizlerini, dinamikleri ile ortaya çıkararak, kimlikli şehirler özgünlüğüne ulaştırmak amacıyla ortak aklın ortaya koyacağı bir çalışma modelini hayata geçiriyoruz. “Şehrim 2023” vizyonu ile insanların hayallerini ve düşüncelerini kağıda dökeceğini kaydeden Dinç, “2023’te Salihlililer neyi hayal ediyor? Neyi arzu ediyor buda elde veri olarak belirlenecek. Bu projeden dolayı başta Cumhurbaşkanımız olmak üzere tüm ilgili arkadaşlara teşekkür ediyorum. Samimi duygularla vatandaşın ne düşüneceğini öğreneceğiz. Bu biz yerel yöneticilere de katkı olacaktır” dedi.

SPOR HABERLERİ

En Çok Okunanlar

Güncel

Baba yüreği acı habere dayanamadı

Güncel

Salihli'de yaralar sarılıyor

Güncel

Manisa bölgesi için kuvvetli yağış uyarısı

Güncel

Minik Rüzgar'dan acı haber geldi

Güncel

Çay fiyatını müşterinin 'nezaketi' belirliyor

Spor

Salihlili yıldız Kemalpaşa'ya imzayı attı

Güncel

Define avcıları suçüstü yakalandı

Güncel

Salihli İYİ Parti'de istifa şoku

Güncel

MANİSA AFET BÖLGESİ İLAN EDİLEREK, ÇİFTÇİ BORÇLARI ERTELENMELİ

Güncel

Minik Rüzgar son yolculuğuna uğurlandı

Güncel

Bayramda trafik kazalarının bilançosu ağır oldu: 61 ölü, 579 yaralı

Güncel

Minik Rüzgar'ın tutunduğu demir korkuluk ve terliği bulundu