detay logo

HABERLER

Kocatürk Koleji'nde 18 Mart Çanakkale zaferi anısına etkinlik düzenlendi
PKK propagandasına tutuklamalar sürüyor
“120” isimli film gösterimi beğeni toplandı
Emekli hemşire intihar etti, köpeği yanından ayrılmadı
Orman Genel Müdürlüğü Silvikültür uygulamaları eğitim semineri Salihli'de düzenlendi
Güncel

BASKEF Ege Bölgesi Yönetim Kurulu Toplantısı Salihli’de yapıldı

Batı Anadolu Sürücü Kursları ve Eğitimcileri Federasyonu(BASKEF) Ege Bölgesi Yönetim Kurulu Toplantısı Salihli’de yapıldı. Lidya Sardes Termal Otelde Türkiye Sürücü Kursları ve Eğitimcileri Konfederasyonu (Tüsekon)Genel Başkanı İsmail Yılmaz, Batı Anadolu Sürücü Kursları ve Eğitimcileri Federasyonu Yönetim Kurulu Başkanı Muhterem Sıkı ve Yönetim kurulu Üyeleri, Denizli, Aydın, Muğla, Afyon, Manisa ve İzmir’de faaliyet faaliyet gösteren Özel Sürücü Kursları’nın Dernek Başkanları ve Yönetim Kurulu Üyelerinin katılımı ile gerçekleştirilen toplantının ev sahipliğini Manisa ve İlçeleri Özel Sürücü Kursları Derneği yaptı.

 Gün boyu süren toplantıda, Türkiye Sürücü Kursları ve Eğitimcileri Konfederasyonu’na bağlı 8 bölge federasyonu ve bu federasyonlara üye olan 120 il ve ilçe Sürücü Kursları Derneği ile ülkemiz sürücü eğitimi sektörü mensubu olan meslektaşları ve eğitimcilerinin yanı sıra; İçişleri Bakanlığı, Milli Eğitim Bakanlığı, Ulaştırma Bakanlığı, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı ile trafik ve trafik güvenliği konusunda faaliyet gösteren vakıf, oda ve dernekler ile üniversite temsilcisi akademisyenlerinin katılımlarıyla; 25 – 28 Mart 2018 tarihleri arasında, Afyonkarahisar Korel Termal Otel’de yapılacak olan Sürücü Eğitimi Teknik Çalıştayı ile Nisan ayında gerçekleştirilecek olan Batı Anadolu Sürücü Kursları ve Eğitimcileri Federasyonu (Baskef )nun 3. Olağan Genel Kurulunun gündem konuları ele alındı. Toplantıya mazeretlerinden dolayı Uşak ve Kütahya’da faaliyetlerde bulunan Sürücü Kursları Derneklerinin katılmadığı belirtildi.
   Manisa ve İlçeleri Özel Sürücü Kursları Derneği Başkanı Mustafa Ünlen,” (BASKEF) Batı Anadolu Sürücü Kursları ve Eğitimcileri Federasyonu Ege Bölgesi Yönetim Kurulu Toplantısına ev sahipliği yapmaktan mutluyuz”dedi.
 

SPOR HABERLERİ

En Çok Okunanlar

Güncel

Emekli hemşire intihar etti, köpeği yanından ayrılmadı

Güncel

İstanbul'da aranan FETÖ zanlısı Kula'da yakalandı

Güncel

İlçelerin Çevreci Araçları Teslim Edildi

Siyaset

Salihli AK Parti İlçe Kadın Kolları'nda Temayül heyecanı

Güncel

Salihli'de ustalara ve öğrencilere doğalgaz semineri yapıldı

Eğitim

Salihli'de Meslek Liseleri Aileler ile Buluşuyor

Eğitim

Minik öğrenciler Salihli'de şehit mezarlarını ziyaret ettiler

Güncel

Kaybolan inekler akaryakıt istasyonuna girdi

Spor

Salihli Belediyespor 3'te 3 peşinde

Güncel

PKK propagandasına tutuklamalar sürüyor

Eğitim

Salihli Türkbirliği Anadolu Lisesi “Beslenme dostu okul” ünvanını aldı

Güncel

SALİHLİ'DE ÇANAKKALE ŞEHİTLERİ İÇİN DANS GÖSTERİSİ DÜZENLENDİ