detay logo

HABERLER

Soma davasının 22. duruşması ertelendi
Hobi olarak başladı, kazanç kapısı oldu
Define avcıları suçüstü yakalandı
Seçim günü çay bahçesi açma talebine YSK'dan red
4 bacaklı civciv şaşırttı
Güncel

BASKEF Ege Bölgesi Yönetim Kurulu Toplantısı Salihli’de yapıldı

Batı Anadolu Sürücü Kursları ve Eğitimcileri Federasyonu(BASKEF) Ege Bölgesi Yönetim Kurulu Toplantısı Salihli’de yapıldı. Lidya Sardes Termal Otelde Türkiye Sürücü Kursları ve Eğitimcileri Konfederasyonu (Tüsekon)Genel Başkanı İsmail Yılmaz, Batı Anadolu Sürücü Kursları ve Eğitimcileri Federasyonu Yönetim Kurulu Başkanı Muhterem Sıkı ve Yönetim kurulu Üyeleri, Denizli, Aydın, Muğla, Afyon, Manisa ve İzmir’de faaliyet faaliyet gösteren Özel Sürücü Kursları’nın Dernek Başkanları ve Yönetim Kurulu Üyelerinin katılımı ile gerçekleştirilen toplantının ev sahipliğini Manisa ve İlçeleri Özel Sürücü Kursları Derneği yaptı.

 Gün boyu süren toplantıda, Türkiye Sürücü Kursları ve Eğitimcileri Konfederasyonu’na bağlı 8 bölge federasyonu ve bu federasyonlara üye olan 120 il ve ilçe Sürücü Kursları Derneği ile ülkemiz sürücü eğitimi sektörü mensubu olan meslektaşları ve eğitimcilerinin yanı sıra; İçişleri Bakanlığı, Milli Eğitim Bakanlığı, Ulaştırma Bakanlığı, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı ile trafik ve trafik güvenliği konusunda faaliyet gösteren vakıf, oda ve dernekler ile üniversite temsilcisi akademisyenlerinin katılımlarıyla; 25 – 28 Mart 2018 tarihleri arasında, Afyonkarahisar Korel Termal Otel’de yapılacak olan Sürücü Eğitimi Teknik Çalıştayı ile Nisan ayında gerçekleştirilecek olan Batı Anadolu Sürücü Kursları ve Eğitimcileri Federasyonu (Baskef )nun 3. Olağan Genel Kurulunun gündem konuları ele alındı. Toplantıya mazeretlerinden dolayı Uşak ve Kütahya’da faaliyetlerde bulunan Sürücü Kursları Derneklerinin katılmadığı belirtildi.
   Manisa ve İlçeleri Özel Sürücü Kursları Derneği Başkanı Mustafa Ünlen,” (BASKEF) Batı Anadolu Sürücü Kursları ve Eğitimcileri Federasyonu Ege Bölgesi Yönetim Kurulu Toplantısına ev sahipliği yapmaktan mutluyuz”dedi.
 

SPOR HABERLERİ

En Çok Okunanlar

Güncel

Baba yüreği acı habere dayanamadı

Güncel

Salihli'de yaralar sarılıyor

Güncel

Manisa bölgesi için kuvvetli yağış uyarısı

Güncel

Minik Rüzgar'dan acı haber geldi

Güncel

Çay fiyatını müşterinin 'nezaketi' belirliyor

Spor

Salihlili yıldız Kemalpaşa'ya imzayı attı

Güncel

Define avcıları suçüstü yakalandı

Güncel

Salihli İYİ Parti'de istifa şoku

Güncel

MANİSA AFET BÖLGESİ İLAN EDİLEREK, ÇİFTÇİ BORÇLARI ERTELENMELİ

Güncel

Minik Rüzgar son yolculuğuna uğurlandı

Güncel

Bayramda trafik kazalarının bilançosu ağır oldu: 61 ölü, 579 yaralı

Güncel

Minik Rüzgar'ın tutunduğu demir korkuluk ve terliği bulundu