HABERLER

Sağlık

Salihli Devlet Hastanesi’nde 4. anestezi uzmanı göreve başladı

Salihli Devlet Hastanesi’nde hafta içi sadece 14-16 arası ameliyathane önündeki bekleme alanında sıra bekleyerek anestezi hekiminin muayenesi için kuyruk oluşturan vatandaşlar şimdi rahata erdi.

Salihli Devlet Hastanesi’nde 4.  Anestezi hekiminin göreve başlaması ile mesai saatleri içersinde anestezi polikliniği de hizmete başladı.  Geçmişte anestezi uzmanından ameliyat onayı almak için mecburen saat 14.00’e kadar bekleyen hastalar şimdi tahlilleri çıktıktan sonra 4. kata çıkmadan zemindeki poliklinik odasında muayene olup ameliyatları için olur alabilecekler.


       Başhekim Op. Dr. Gökhan Gürsoy:  “Vatandaşımıza en iyi hizmeti vermek için çalışmalarımız devam ediyor. Geçmişte muayene için saat 14.00’ü bekleyen hastalarımız şimdi mesai içersindeki her saatte elindeki sonuçlarla muayene olup sonuç alabilecekler. Eksik bir şey olduğunda gün kaybı olmadan aynı gün içersinde işlemlerini yaptırabilecekler. Yeni göreve başlayan anestezi uzmanımıza hoş geldiniz diyerek görevinde başarılar diliyorum” dedi.

 Sümeyra Özcan kimdir?

     2005 yılında CBÜ Tıp Fakültesi mezunu. 2005-2009 yılları arasında yine CBÜ’de anestiyoji ve reaminasyon üzerine ihtisas yaptı.


       2010-2011 yıllarında Ergani Devlet hastanesinde mecburi hizmetini tamamladı. 2012-2017 yıllarında Salihli Özel MediGüneş Hastanesinde anestezi ve reaminasyon uzmanı olarak çalıştı.  2018 şubat ayında yılında Salihli Devlet hastanesinde göreve başladı.


     Sümeyra Özcan; “Salihli’ye hiç yabancı değilim. 2012 yılından bu yana Salihli’de çalıştım. Şimdi Salihli Devlet Hastanesi’nde göreve başladım. Salihli insanına hizmet etmekten mutluyum. İnşallah uzun yıllar birlikte olacağız” dedi. 
 

Adala'da Şeftali Şenliği 24. kez düzenlenecek
Kamu yararına çalışan yükümlülere teşekkür belgesi verildi
Vergiler PTT'den ödenebiliyor
Kurşunlu rengarenk çiçeklerle bezendi
Salihli TSO üyelerine teknolojik kolaylık

SPOR HABERLERİ

En Çok Okunanlar

Güncel

Salihlili Astsubay son yolculuğuna uğurlandı

Güncel

Salihli'de silah ticaretine geçit yok

Güncel

Çıkan tartışma silahlı kavgaya dönüştü: 1 ölü

Güncel

Polis memuruna nikah masasında kelepçe

Güncel

Torunlu mahalle sakinlerinden yol isyanı

Güncel

Bir müteahhit gasp edildi

Güncel

Domates yüklü kamyon kırmızı ışıkta bekleyen araçlara çarptı: 4 yaralı

Güncel

Güneş Mahallesi bekledikleri aile hekimine kavuştu

Güncel

Makam odasında sivrisinek üretti

Güncel

Domatesi virüs vurdu, fiyatlar yükseldi

Güncel

Kenevir operasyonu: 4 gözaltı

Güncel

Otomobille çarpışan motosikletli yaralandı