detay logo

HABERLER

Norm'a bir ödül de SGK'dan
İŞTE İYİ PARTİ'NİN MANİSA LİSTESİ
AK PARTİ'NİN MANİSA LİSTESİ BELLİ OLDU
Ramazanda beslenme önerileri
AK Parti'nin, ‘Şehrim 2023 Otobüsü' Salihli'de
Sağlık

Salihli’de Protez Uzmanı Eren Dikilitaş muayenehanesini açtı

      2 Yıl önce Salihli Diş Hastanesinde protez uzmanı olarak atanarak çalışmaya başlayan protez uzmanı diş hekimi  Eren Dikilitaş 2 ay önce işyerinden istifa etmişti.
     Çok kısa sürede olsa Salihli insanı ile kaynaşan ve sevilen diş hekimi yeni açacağı işyeri olarak Salihli'yi tercih etti.  2 ay içersinde sevgi yolu üzerinde kiraladığı bir daireyi modern bir diş merkezine çeviren Dikilitaş sonunda muayenehanesini açıp hizmet vermeye başladı.
      Açılışa diş hekiminin eski mesai arkadaşları hastalarının yanı sıra Dikilitaş ailesinin akrabaları da İstanbul, Balıkesir ve İzmir’den gelerek onu bu mutlu gününde yalnız bırakmadılar. Salihli ADSM. Müdürü, Başhemşiresi ve çalışanları sanatçı Tuğra Erkan’da açılışa katılanlar arasındaydı.
        Açılışı genç hekimin amcası  İstanbul'un tanınmış Beyin Cerrahlarından Prof.Dr. Ahmet Dikilitaş yaptı.

 

 

       Muayenehanesi çiçek bahçesine dönen Eren Dikilitaş eşi Ahu ve oğlu Rüzgar’la bu mutlu günde misafirleri ile tek tek ilgilendiler.

Eren Dikilitaş kimdir?

       Balıkesir 4.4.1982 doğumlu olup; İlköğrenimini 1989-1994 yılları arasında Mehmetçik ilkokulunda, orta öğretimini 1994-1996 yılları arasında Karesi ortaokulunda tamamladı.Liseyi 1996-1999 yılları arasında Balıkesir Lisesinde bitirdi.
         2000 yılında İstanbul Üniversitesi Diş hekimliği fakültesini kazandı. 2005'te Diş hekimliği fakültesinden mezun olduktan sonra 2008-2012 yılları arasında Van ASDM'de çalıştı. 2013-20116 yılları arasında Van 100.yıl Üniversitesi Protetik Diş tedavi Anabilim Dalı’nda doktora proğramını tamamlayarak  protez uzmanı oldu. 2016-2017  yılları arası Salihli ADSM.de çalıştı.
         Dr. Eren Dikilitaş’ın özel ilgi alanları  arasında implant kristal  içerikli porselen lamina uygulamaları, bonding uygulamaları ve diş beyazlatma uygulamaları yer alıyor.
         Diş hekimliği alanındaki gelişmeleri adım adım takip eden protez uzmanı doktor Eren Dikilitaş bundan sonra hastalarını  Salihli merkez Sevgi yolundaki özel muayenehanesinde hizmet verecek.
 

SPOR HABERLERİ

En Çok Okunanlar

Güncel

Salihli'de kahreden yangın: 2 kardeş yanarak can verdi

Güncel

CHP'DE MAZLUM NURLU GİTTİ YERİNE SABRİ TEMEL GELDİ

Güncel

Otomobil kamyona çarptı: 1 ölü, 3 yaralı

Güncel

Traktör devrildi: 1 Ölü, 1 Yaralı

Güncel

AK PARTİ'NİN MANİSA LİSTESİ BELLİ OLDU

Güncel

İnsanlık ölmemiş. 2 bin 500 lirayı sahibine teslim etti

Güncel

Bunu yapan insan olamaz... Köpeğin vücudundan 145 saçma çıkarıldı

Güncel

Para etmeyen erik, üreticiyi mağdur etti

Güncel

Merakla beklenen parka ilk günden ilgi yoğun oldu

Güncel

İŞTE İYİ PARTİ'NİN MANİSA LİSTESİ

Güncel

Bin 650 metrelik battı-çıktısı açılışa hazırlanıyor

Güncel

Vatandaşın 'ibadet çadırı' talebine Kızılay kayıtsız kalmadı