detay logo

HABERLER

Norm'a bir ödül de SGK'dan
İŞTE İYİ PARTİ'NİN MANİSA LİSTESİ
AK PARTİ'NİN MANİSA LİSTESİ BELLİ OLDU
Ramazanda beslenme önerileri
AK Parti'nin, ‘Şehrim 2023 Otobüsü' Salihli'de
Spor

Salihli'de “Salihli’yi ve Sporu seviyoruz” paneli düzenlendi

Salihli Belediyesi ve Salihli Belediyespor Kulübü işbirliğiyle düzenlenen “Salihli’yi ve Sporu seviyoruz” paneli İMKB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde devam etti.

İMKB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’ Konferans Salonunda gerçekleştirilen ve Türkiye Voleybol Bayanlar 1.Liginde mücadele eden Salihli Belediyespor Bayan Voleybol Takımının katıldığı panelde, sporun hayatımızdaki yeri ve önemi vurgulandı. Panelde Salihli’nin Sultanları, öğrencilerin spora dair merak ettiği tüm sorularını cevapladı. İMKB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nin hayatında ayrı bir önemi olduğunu vurgulayarak panelin açılış konuşmasını yapan Belediye Başkanı Zeki Kayda, “ Endüstri Meslek Lisesi benim için anlamlı ve çok farklı bir yer. Bu okul okuduğum mezun olduğum ve mezun olduktan sonra idareci olarak tekrar döndüğüm bir yer. Salihli’de binlerce öğrenci yetiştirdim, mezun ettim. Meslek Liselerine karşı her zaman bir ön yargı vardır. Şu an yanımda çalışan personellerimin ve bugün başarılı sporcumuzun birçoğu bu okuldan mezun. Salihli’yi ve sporu çok seviyoruz. Spor sağlıklı ve kaliteli yaşam demektir. Yarın voleybol takımımızın Yeşil Bayramiç ile olan mücadelesine hepinizi bekliyorum “ dedi.

“Salihli’yi ve Sporu seviyoruz” paneline ise başta Belediye Başkanı Zeki Kayda olmak üzere, Başkan Yardımcısı Ali Rıza Ünveren, Belediyespor Kulüp Başkanı Serkan Sözer ve kulüp yöneticileri, Belediyespor Bayan Voleybol Takımı Baş Antrenörü Kürşad Çetin, Yardımcı Antrenörler Murat Benekli, Çağlar Çiftçioğlu ve Burak Girişgün, Voleybol A Takımı oyuncuları, Okul Müdürü Serdar Yıldız, müdür yardımcıları, öğretmenler, 45,5 Taraftar Derneği ve öğrenciler katıldı.

SPOR HABERLERİ

En Çok Okunanlar

Güncel

Salihli'de kahreden yangın: 2 kardeş yanarak can verdi

Güncel

CHP'DE MAZLUM NURLU GİTTİ YERİNE SABRİ TEMEL GELDİ

Güncel

Otomobil kamyona çarptı: 1 ölü, 3 yaralı

Güncel

Traktör devrildi: 1 Ölü, 1 Yaralı

Güncel

AK PARTİ'NİN MANİSA LİSTESİ BELLİ OLDU

Güncel

İnsanlık ölmemiş. 2 bin 500 lirayı sahibine teslim etti

Güncel

Bunu yapan insan olamaz... Köpeğin vücudundan 145 saçma çıkarıldı

Güncel

Para etmeyen erik, üreticiyi mağdur etti

Güncel

Merakla beklenen parka ilk günden ilgi yoğun oldu

Güncel

İŞTE İYİ PARTİ'NİN MANİSA LİSTESİ

Güncel

Bin 650 metrelik battı-çıktısı açılışa hazırlanıyor

Güncel

Vatandaşın 'ibadet çadırı' talebine Kızılay kayıtsız kalmadı