detay logo

HABERLER

Salihli Mehmetçiğe yazıyor
Pazar söyleşileri 'tarih bilinci' konusu ile devam etti
Evlenecekler için altın kiralama dönemi başladı
Salihli Diyabet Hakkında Bilgi Sahibi Oldu
Salihli’den Afrin’e kuru üzüm ve leblebi desteği
Spor

Salihli'de “Salihli’yi ve Sporu seviyoruz” paneli düzenlendi

Salihli Belediyesi ve Salihli Belediyespor Kulübü işbirliğiyle düzenlenen “Salihli’yi ve Sporu seviyoruz” paneli İMKB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde devam etti.

İMKB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’ Konferans Salonunda gerçekleştirilen ve Türkiye Voleybol Bayanlar 1.Liginde mücadele eden Salihli Belediyespor Bayan Voleybol Takımının katıldığı panelde, sporun hayatımızdaki yeri ve önemi vurgulandı. Panelde Salihli’nin Sultanları, öğrencilerin spora dair merak ettiği tüm sorularını cevapladı. İMKB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nin hayatında ayrı bir önemi olduğunu vurgulayarak panelin açılış konuşmasını yapan Belediye Başkanı Zeki Kayda, “ Endüstri Meslek Lisesi benim için anlamlı ve çok farklı bir yer. Bu okul okuduğum mezun olduğum ve mezun olduktan sonra idareci olarak tekrar döndüğüm bir yer. Salihli’de binlerce öğrenci yetiştirdim, mezun ettim. Meslek Liselerine karşı her zaman bir ön yargı vardır. Şu an yanımda çalışan personellerimin ve bugün başarılı sporcumuzun birçoğu bu okuldan mezun. Salihli’yi ve sporu çok seviyoruz. Spor sağlıklı ve kaliteli yaşam demektir. Yarın voleybol takımımızın Yeşil Bayramiç ile olan mücadelesine hepinizi bekliyorum “ dedi.

“Salihli’yi ve Sporu seviyoruz” paneline ise başta Belediye Başkanı Zeki Kayda olmak üzere, Başkan Yardımcısı Ali Rıza Ünveren, Belediyespor Kulüp Başkanı Serkan Sözer ve kulüp yöneticileri, Belediyespor Bayan Voleybol Takımı Baş Antrenörü Kürşad Çetin, Yardımcı Antrenörler Murat Benekli, Çağlar Çiftçioğlu ve Burak Girişgün, Voleybol A Takımı oyuncuları, Okul Müdürü Serdar Yıldız, müdür yardımcıları, öğretmenler, 45,5 Taraftar Derneği ve öğrenciler katıldı.

SPOR HABERLERİ

En Çok Okunanlar

Güncel

Dikkat!... Elektrik kesintisi var...

Güncel

Keziban Teyze, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın devreye girmesiyle sağlığına kavuştu

Güncel

SALİHLİ ULUSLARARASI ATIŞ POLİGONUNA KAVUŞTU

Güncel

Evlenecekler için altın kiralama dönemi başladı

Güncel

Yıllardır bekledikleri elektriğe kavuşuyorlar

Eğitim

Salihli Doğa Koleji’nden ziyaret turu

Güncel

Pazar söyleşileri 'tarih bilinci' konusu ile devam etti

Güncel

Salihli’den Afrin’e kuru üzüm ve leblebi desteği

Güncel

Kazandıkları kupayı vefat eden arkadaşlarının mezarına götürdüler

Spor

G.Manisaspor’un gergin kongresinde başkan ‘Gökay Budak’ oldu

Güncel

Salihli THK 93. yılını kutladı

Eğitim

Sardes Satranç Eğitim Merkezi Robot yarışmasına katılıyor