detay logo

HABERLER

Soma davasının 22. duruşması ertelendi
Hobi olarak başladı, kazanç kapısı oldu
Define avcıları suçüstü yakalandı
Seçim günü çay bahçesi açma talebine YSK'dan red
4 bacaklı civciv şaşırttı
Spor

Yıldızgücü spor birlik beraberlik içinde

Salihli’de yeni kurulan ve bu yıl ilk defa 2. Amatör küme de mücadele edecek olan Yıldızgücü spor sezon öncesi bir araya gelerek birlik beraberlik mesajı verdiler.

Ege Max’ta Yıldızgücü spor yönetiminin düzenlediği gecede Manisa ASKF başkanı Erol Timur, Manisa Futbol İl Temsilcisi Behçet Atlı, Salihli Belediyespor Kulüp başkanı Serkan Sözer, Fen Bilimleri Koleji Kurucu müdür Şakip Başgönül ve eski futbolcu Serdal Poyraz katıldı. Birlik beraberlik mesajlarının verildiği gece de konuşma yapan idari menajer Hüseyin Korkmaz; “Bizlere destek veren Büyükşehir Belediye Başkanımız sayın Cengiz Ergün Beye Salihli Belediye Başkanı Zeki Kayda beye teşekkür ederiz. Yeni kurulmuş bir kulüp olarak 2. Amatör Küme’de ilk defa bu yıl mücadele edeceğiz. Kulübün kurulmasında da emeği geçen herkese teşekkür ederiz. Sporun birlik ve beraberliğini sağlayan en önemli unsurlardan biri olduğunu unutmadan, kulübümüzü en iyi yerlere getirmek ve gençlerimizi kötü alışkanlıklardan korumak gayemizdir. Bu misyonu yerine getirmek için Salihli’mizin en değerli antrenörlerinden olan Yusuf Sapmaz hocamıza ve futbolcularımıza güvenimiz tam. Bu sezon 2.Amatör liginde mücadele edecek tüm takımlarımıza başarılar dileriz. Kazasız, belasız, sakatlığın olmadığı, Fair Play’in öne çıktığı dostane bir lig olmasını dileriz” dedi.

Manisa Futbol İl Temsilcisi Behçet Atlı futbolculara yönelik yaptığı konuşmada fair play mesajı vererek karşılaşmalarda dostluğun ön plana çıkması gerektiğini ifade etti.

Gecenin sonunda Yıldızgücü spor yönetimi tarafından Manisa Futbol İl Temsilcisi Behçet Atlı’ya isminin yazılı olduğu forma takdim edildi.

 

 

 

 

 

 

SPOR HABERLERİ

En Çok Okunanlar

Güncel

Baba yüreği acı habere dayanamadı

Güncel

Salihli'de yaralar sarılıyor

Güncel

Manisa bölgesi için kuvvetli yağış uyarısı

Güncel

Minik Rüzgar'dan acı haber geldi

Güncel

Çay fiyatını müşterinin 'nezaketi' belirliyor

Spor

Salihlili yıldız Kemalpaşa'ya imzayı attı

Güncel

Define avcıları suçüstü yakalandı

Güncel

Salihli İYİ Parti'de istifa şoku

Güncel

MANİSA AFET BÖLGESİ İLAN EDİLEREK, ÇİFTÇİ BORÇLARI ERTELENMELİ

Güncel

Minik Rüzgar son yolculuğuna uğurlandı

Güncel

Bayramda trafik kazalarının bilançosu ağır oldu: 61 ölü, 579 yaralı

Güncel

Minik Rüzgar'ın tutunduğu demir korkuluk ve terliği bulundu