HABERLER

Eğitim

Ak Parti’den öğretmenlere karanfil

Salihli AK Parti İlçe Başkanı Selçuk Dinç,Kadın Kolları Başkanı Fatma Ünlü,Gençlik Kolları Başkanı Fethi Söğüt ve yönetim kurulu üyeleri, 24 Kasım Öğretmenler Günü nedeniyle yasa gereği mahalleye dönüştürülen Poyrazdamları Beldesi ile Çavlu Köyünde eğitim öğretim veren İlköğretim kurumlarını ziyaret ederek 24 Kasım Öğretmenler gününü kutladılar.

   Ak Parti İlçe Başkan Selçuk Dinç, hayatın merkezine insanı alan, "İnsanı yaşat ki Devlet Yaşasın" felsefesiyle  hareket eden bir medeniyetin varisleri olarak, kişiliğin belirlenmesinde, yetişilmesinde, hayata dair kanaatlerin, düşüncelerin oluşmasında en büyük emek öğretmenlerin olduğunu belirterek, “Öğretmenlik, gücünü sevgiden alan, emek, özveri, sabır ve hoşgörü isteyen, bedeli hiçbir maddi karşılıkla ölçülemeyecek kadar değerli ve saygın bir meslektir. Bu onurlu mesleğin malzemesi insandır. İnsana yapılan her yatırım, insanın yetişmesine verilen her emek kutsaldır. Geleceği aydınlık ve daha müreffeh bir Türkiye ancak; kendisini daima yenileyen öğretmenlerimizin, en son ve yeni bilgilerle donatacağı çocuklarımız ve gençlerimiz sayesinde şekillenecektir.Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Başöğretmen Mustafa Kemal Atatürk’ün  söylediği gibi, Milletleri kurtaranlar, yalnız ve ancak öğretmenlerdir ve yeni nesil Öğretmenlerin eseri olacaktır. Bu duygu ve düşüncelerle; büyük fedakarlık ve özveri göstererek, geleceğimizin teminatı çocuklarımızı yetiştiren, onlara iyiyi ve doğruyu gösteren, milli ve manevi değerlerimizi, doğru insan ve vatandaş olmayı, Cumhuriyetin değerlerini, demokrasiyi, insan haklarını ve hukukun üstünlüğünü öğreten, sorumlu bireyler olarak yetişmesine hayat rehberi olan, vatan ve millet sevgisini aşılayan fedakar ve cefakar öğretmenlerimizin 24 Kasım Öğretmenler Günü'nü kutluyorum”dedi. 
   Poyrazdamları ve Çavlu İlköğretim Kurumların Müdürleri  ve öğretmenleri ile Okul Aile birliği Başkanları  bu ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Ak Parti İlçe Başkanı Selçuk Dinç , Kadın Kolları Başkanı Fatma Ünlü,Gençlik Kolları Başkanı Fethi Söğüt  ve yönetim kurulu üyelerine teşekkür ettiler. 

 

Barış Mahallesi'ne Yeni İçme Suyu Hattı
Akhisar, Roma dönemindeki görkemine kavuşacak
Medigüneş ailesi 9. Yaşını coşkuyla kutladı
Salihli için şiddetli yağış ve fırtına uyarısı
Alkollü sürücü direğe çarparak durabildi

SPOR HABERLERİ

En Çok Okunanlar

Güncel

BECERİKSİZ YÖNETİM İSTİFA... Salihli Belediyespor - Yıldırım Belediyespor : 1-3

Güncel

Salihli için şiddetli yağış ve fırtına uyarısı

Güncel

Çalıştığı firmanın külçe kalıplarını forkliftle çaldı

Eğitim

Şazimet Uysal Ortaokulu başarılı öğrencilerini ödüllendirdi

Güncel

Ayakkabı hırsızı jandarmadan kaçamadı

Güncel

Hacettepe tıp fakültesi mezunları Salihli'ye hayran kaldı

Güncel

Alkollü sürücü direğe çarparak durabildi

Güncel

Sis etkili oldu

Güncel

Medigüneş ailesi 9. Yaşını coşkuyla kutladı

Spor

Keli Zaferspor eli boş döndü yarış kızıştı

Güncel

Üzüm bağlarında budama çalışmaları

Güncel

Taytan Şehit Özgür Yatakdere Ortaokulunda müzik sınıfı oluşturuldu