HABERLER

Eğitim

Mevlütlü İlköğretim Kurumu öğretmeni Volkan Kaz 16. Eğitimde İyi Örnekler Konferansı’na Sunum Yaptı

Mevlütlü İlköğretim Kurumu sınıf öğretmeni Volkan Kaz 16. Eğitimde İyi Örnekler Konferansı’na Sunum Yaptı

Konferans Eğitim Reformu Girişimi Direktörü Prof. Dr. Üstün Ergüder,  Sabancı Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Yusuf Leblebici ve  Milli Eğitim Bakanlığı Özel Öğretim Kurumları Genel Müdürü Dr. Muammer YILDIZ’ın konuşmasıyla başladı.

Konferans 45 ilden yüzlerce başvuru arasından hakemlerin ve seçici kurul üyelerinin değerlendirmesi sonrası seçilen 18 poster ve 59 sözlü iyi uygulama örneği sunumu ile devametti. Konferansta ayrıca  33 atölye etkinliği  ve 28 özel oturum gerçekleştirildi.

Volkan Kaz konferansta “Hayal Köşem” adlı poster sunumu yaptı. Volkan Kaz “Sınıfımda sene başında uygulamaya başladığım, öğrencilerin ihtiyaç ve isteklerine yönelik hazırladığım, keyifle uyguladığım ve olumlu sonuçlar elde ettiğim “Hayal Köşem” adlı çalışmayı 13 Nisan 2019 Cumartesi günü “16. Eğitimde İyi Örnekler Konferansı” nda poster sunum olarak eğitimcilerle paylaştım” dedi.

Manisa’yı temsil eden sınıf öğretmeni Volkan Kaz, bir yandan yaptığı çalışmaları tanıtarak katılımcıların takdirini toplarken, yeni fikirler de edindi. Katılımcılar tarafından büyük ilgi gören projenin detaylarını Türkiye'nin farklı illerinden gelen eğitimci, akademisyen ve özel konuklarla paylaştı.

 

Eğitimde İyi Örnekler Konferansı Nedir?

2004 yılından bu yana Sabancı Üniversitesi Eğitim Reformu Girişimi tarafından düzenlenen “Eğitimde İyi Örnekler Konferansı” (İÖK) üreten ve iyi örneklerini paylaşmak isteyen eğitimcileri bir araya getiren ulusal bir konferanstır.

 

Salihli'nin mahallelerinde zorlu tütün kırımları devam ediyor
Özel Medigüneş Hastanesi gücüne güç katmaya devam ediyor
Salihli Güven'den örnek davranış
Manisa'da tasarruf dönemi
SEL-DER'den Kaymakam Sağlam'a ziyaret

SPOR HABERLERİ

En Çok Okunanlar