HABERLER

Eğitim

Özel Fatoş Anaokulu & Çocuk Akademisi’nden Eğitim paneli “Ben Büyürken”

    Özel Fatoş Anaokulu & Çocuk Akademisi tarafından düzenlenen eğitim paneli “BEN BÜYÜRKEN”  farklı sunumu ile gerçekleştirildi.

 


    “Çocuk ve Cinsel Kimlik” ile “Çocuk, İnternet - Televizyon” konularının  yer aldığı panel de konuların sahneye taşındığı skeçler  katılımcılara gerçek bir ayna tuttu.
    Özel Fatoş Anaokulu & Çocuk Akademisi kurucusu Eğitimci& Psikolog Fatoş Yeşilkavak ile Drama Eğitmeni & Kişisel Gelişim Koçu Nilgün Ersöz Tümer’ in konuşmacı olarak katıldığı panel katılımcıların soruları ve yanıtlar ile gerçekleşti.

 


    “Çocuk ve Cinsel Kimli ile “ Çocuk, İnternet - Televizyon” konuları panel platformunda önce sahneye taşındı. Mustafa Yeşilkavak, Sena Yılmaz, Olgun Kutucuoğlu,  Ümmü  Gülteke, Berna Yaprak, Nabehat Şardağ, Meryem Kurt ve Nefise Kazak tarafından sahnelenen Nilgün Ersöz Tümer’ in kaleme aldığı skeçler katılımcıları güldürürken düşündürdü.
Çocukların cinsel kimliklerini tanımaya başladıkları andan itibaren nasıl bir öğreti yaşatılmalı ile başlayan panel, çocuğun kendi bedenini koruması ve mahremiyeti yelpazesinde tamamlandı.
   İnternet ve televizyon alışkanlığı konusunda ki sınırlamalar ve yapılması gerekenlerde yine katılımcılar ile birlikte konuşuldu. Özel Fatoş Anaokulu & Çocuk Akademisi kurucusu Eğitimci & Psikolog Fatoş Yeşilkavak, geleneksel olarak gerçekleştirilen eğitim panelinin yine renkli bir sunum ile gerçekleştirildiğini ifade etti. Çocuklarımızı yetiştirirken karşımıza çıkan soruların doğru yanıtlarının seminer panel platformlarında doğru yanıtlar  bulduğunu vurguladı.Yeşilkavak , Özel Fatoş Anaokulu & Çocuk Akademisi’ nin her eğitim – öğretim yılında gerçekleştirdiği panellerin katılımcılara farklı bakış açıları getirdiğini, çocuklarımızı geleceğe taşırken önemli  bir kilometre taşı olduğunu ifade etti.
“Ben Büyürk” isimli panel katılımcılara katılım belgelerinin sunumu ve kokteyl ile sone erdi.
 

 

Salihli CHP'de adaylık başvuru süresi uzadı
Salihlili gençler hem doğa da yürüdüler hem de temizlediler
CHP'li Özel: Belediye Başkan adaylığım söz konusu değil
Salihli'nin bütçesi 116 milyon lira
Salihli'de yağış bekleniyor

SPOR HABERLERİ

En Çok Okunanlar

Güncel

Şehit Süleyman Gür'ün oğlu Süleyman, Can Hastanesi'nde sünnet oldu

Güncel

BAĞIŞÇILARIN AHI MI TUTTU ?

Güncel

Salihli'den 2 muhtara plaket

Güncel

Salihli'de yağış bekleniyor

Spor

Salihli Belediyespor'da Ozan Dombaz dönemi sona erdi

Güncel

Gelin almaya süslediği otobüsle gitti

Spor

Kapancıspor zorlu deplasmandan galibiyetle döndü

Güncel

Hisar: ''Esnaf ve Sanatkarlarımız usta kalfa ve çıraklarımız ile büyük bir aileyiz''

Spor

Kocaçeşmespor galibiyet ile başladı

Güncel

jandarmadan helikopter destekli denetim

Güncel

1 evde göçük: 1 ölü

Güncel

Cennet elmasında hasad başladı