HABERLER

Ekonomi

AYDOĞAN İNŞAAT YENİ PROJESİNE BAŞLADI

Aydoğan inşaat 5 Eylül mahallesindeki yeni projesine başladı. Aydoğan inşaat yeni projesini Satış temsilcilisi Orçun Emlak’la birlikte Salihli kamuoyuna tanıttı.

 

 


   Yeni proje tanıtımında konuşan Aydoğan İnşaat sahibi Cafer Doğan şunları söyledi: “ 2014 yılında Salihli’de 'mutlu ev sahipleri yaratmak' sloganı ile yola çıktık. Bugüne kadar yüzlerce kişiyi ev sahibi yaptık. 5 Eylül mahallesi, Seyrantepe mahallesi ve Kurtuluş mahallesindeki Aydoğan 1-2-3-4-5 apartpanlarını inşa ederek tüm satışlarını gerçekleştirdik. Her yıl aşama aşama ilerleyerek büyümeye odaklandık ve projelerimizi en kısa sürede tamamlayarak sahiplerine teslim ettik"

 

   

YENİ PROJE AYDOĞAN APARTMANLARI 6 - 7 ve 8

 

    Cafer Doğan yeni projenin teknik bilgileri ile ilgili ise şunları söyledi:  "Bu doğrultuda 2018 yılında yeni projemiz Salihli 5 Eylül mahallesi 511 sokak ile 570 sokağı kesiştiği yerde ( kavaklı kafetreya arkası) Aydoğan apartmanları 6 - 7 ve 8’e hayırlısı ile kepçemizi çalıştırarak başladık. Bu projemizde 772 m2 alan içinde 3 bloktan oluşacak ve 28 daire inşa edeceğiz. Bunların 22 adeti 2+1, 6’sı ise dubleks olacak.

 

  Yeni projemizde de Doğalgaz için alt yapılı, yerden ısıtma, gaz beton, kamera sistemi ve merkezi sistem görüntülü diyofon, asansör gibi özelliklerin yanı sıra titiz işçilik ve yine kullanılan malzemede kaliteli markalar olacak. 2+1 konutlarımızın lansmana özel 165 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışına başladık. 

 

   Satış temsilciliğimiz Salihli Mithatpaşa caddesi No: 169 adresindeki Orçun Emlak ( gsm: 0555 871 94 47) tarafından yapılmaktadır. Projelerimizle ilgili daha geniş bilgi için gsm: 0535 683 14 05’den veya Eski cami mahallesi 23. sokak Serkan apartmanı giriş katı adresindeki Aydoğan inşaatttan bilgi alınabilinir" dedi.

 

 

Salihli'de bayram sıcak geçecek
Arefe günü pazarlıklar sıkılaştı
Güvenlik güçleri bayramda görev başında
Motosiklet kazası: 1 ölü
Üzüm Festivali başlıyor

SPOR HABERLERİ

En Çok Okunanlar

Güncel

Direksiyon hakimiyetini kaybeden motosiklet sürücüsü yola düşerek öldü

Güncel

Elektrik akımına kapılan bir kişi hayatını kaybetti

Güncel

Aracın değeri kadar ses sistemi döşedi

Güncel

Arefe günü pazarlıklar sıkılaştı

Güncel

Üzüm Festivali başlıyor

Güncel

Motosiklet kazası: 1 ölü

Güncel

Salihli Belediyespor Afyon kampını tamamladı

Güncel

Salihli'de bayram sıcak geçecek

Güncel

Aynı tarlada 7 cins kavun hasadı

Güncel

Güvenlik güçleri bayramda görev başında

Spor

Selendili oyuncular Milli Takım'da