HABERLER

Güncel

Şirinyer Mahalle Mezarlığı’na Yeni İçme Suyu Hattı

MASKİ Genel Müdürlüğü, Salihli ilçesine bağlı Şirinyer Mahalle Mezarlığı’na 200 metrelik içme suyu hattı döşeyerek mezarlık ziyaretine gelen vatandaşlara kesintisiz su temin etti.

   Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü, il genelindeki altyapı çalışmalarıyla vatandaşların sorunlarını çözüme kavuşturmaya devam ediyor. MASKİ, Salihli ilçesine bağlı Şirinyer Mahalle Mezarlığı’na içme suyu hattı kazandırdı. MASKİ ekipleri, mahalle muhtarının talebi doğrultusunda gerçekleştirilen 200 metrelik yeni içme suyu hattı sayesinde mahalleliyi mezarlık ziyaretlerinde taşıma su kullanmaktan kurtardı. Mahalleye yapılan hizmet için MASKİ’ye teşekkür eden mahalle sakinleri, ebediyete intikal eden yakınlarının mezarlarını sularken ve temizlerken zorluk çekmeyecekleri için memnun olduklarını ifade ettiler.

   

“MASKİ sıkıntılarımızı hiç vakit kaybetmeden gideriyor”

   Barış Mahalle Muhtarı Yaşar Karataş, “Mahalle mezarlığımızda içme suyu hattımız yoktu. Vatandaşımızın en zor zamanlarında ihtiyaç duyulan suyumuza MASKİ yetkililerinin bu hizmetiyle kavuştuk. Sağ olsunlar kısa sürede çalışmayı tamamladılar. Mahalleli olarak çok sevindik. MASKİ, sıkıntılarımızı hiç vakit kaybetmeden gideriyor. Cengiz Başkanımızdan Allah razı olsun. Bizi hiç yarı yolda bırakmadı. Bizde kendisine sonuna kadar destek olacağız. Kendisini tekrar başkanımız olarak görmek istiyoruz. Hizmetlerinden dolayı Büyükşehir Belediye Başkanımız Cengiz Ergün’e ve MASKİ yetkililerine teşekkür eder, selamlarımızı iletiriz” dedi. 

 

-- 

Salihli'nin mahallelerinde zorlu tütün kırımları devam ediyor
Özel Medigüneş Hastanesi gücüne güç katmaya devam ediyor
Salihli Güven'den örnek davranış
Manisa'da tasarruf dönemi
SEL-DER'den Kaymakam Sağlam'a ziyaret

SPOR HABERLERİ

En Çok Okunanlar