HABERLER

Güncel

AK Parti'nin, ‘Şehrim 2023 Otobüsü’ Salihli’de

AK Parti Genel Merkezi Çevre, Şehir ve Kültür Başkanlığı’nın, ‘Şehrim 2023’ projesi kapsamında yola çıkan otobüsü Salihli’ye geldi.

Salihli’ye gelen otobüsün durağı, Demokrasi Meydanı oldu. Öğlen 13.00’dan akşam 18.00’a kadar Salihli’de konuşlanan “şehrim 2023” otobüsünde vatandaşların 2023 yılından beklentilerini yazmaları isteniyor. Vatandaşların yazdıkları beklenti mesajları direkt olarak genel merkeze gönderiliyor. İlçeye gelen otobüsü, AK Parti Salihli İlçe Teşkilat Başkanı Selçuk Dinç ve ekibi ile 27. Dönem milletvekili aday adayları ve partililer ziyaret etti. Dinç ve ekibi, 2023 yılından beklentilerini yazarak, otobüs önünde konulan sandığa attılar.

Otobüs ile vatandaşların nasıl bir şehir ve çevrede yaşamak istediklerinin sorulduğunu belirten İlçe teşkilat başkanı Dinç, vatandaşların çevresel ve şehircilik anlamında neleri merak ettiklerini önemsediklerini söyledi. AK Parti’nin ortak akıl ve istişarelere önem verdiğini ifade eden Dinç, “Proje kapsamında ortak geleceğimiz olan şehirlerimizin mevcut durum analizlerini, dinamikleri ile ortaya çıkararak, kimlikli şehirler özgünlüğüne ulaştırmak amacıyla ortak aklın ortaya koyacağı bir çalışma modelini hayata geçiriyoruz. “Şehrim 2023” vizyonu ile insanların hayallerini ve düşüncelerini kağıda dökeceğini kaydeden Dinç, “2023’te Salihlililer neyi hayal ediyor? Neyi arzu ediyor buda elde veri olarak belirlenecek. Bu projeden dolayı başta Cumhurbaşkanımız olmak üzere tüm ilgili arkadaşlara teşekkür ediyorum. Samimi duygularla vatandaşın ne düşüneceğini öğreneceğiz. Bu biz yerel yöneticilere de katkı olacaktır” dedi.

Salihli'de bayram sıcak geçecek
Arefe günü pazarlıklar sıkılaştı
Güvenlik güçleri bayramda görev başında
Motosiklet kazası: 1 ölü
Üzüm Festivali başlıyor

SPOR HABERLERİ

En Çok Okunanlar

Güncel

Direksiyon hakimiyetini kaybeden motosiklet sürücüsü yola düşerek öldü

Güncel

Elektrik akımına kapılan bir kişi hayatını kaybetti

Güncel

Aracın değeri kadar ses sistemi döşedi

Güncel

Arefe günü pazarlıklar sıkılaştı

Güncel

Üzüm Festivali başlıyor

Güncel

Motosiklet kazası: 1 ölü

Güncel

Salihli Belediyespor Afyon kampını tamamladı

Güncel

Salihli'de bayram sıcak geçecek

Güncel

Aynı tarlada 7 cins kavun hasadı

Güncel

Güvenlik güçleri bayramda görev başında

Spor

Selendili oyuncular Milli Takım'da