HABERLER

Güncel

Akşener'e Salihli'de davullu zurnalı karşılama

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, 31 Mart yerel seçimleri kapsamında geldiği Manisa turunda Salihli'ye geldi. Davul zurna ile karşılanan Akşener, Kurudere Caddesi ile Turan Caddesinin kesiştiği noktada Salihlililere hitap etti. Meral Akşener, Mazlum Nurlu’nun Salihli’de bitirdiğini Salihlililerin Manisa’da da Orkun Şıktaşlıya destek vermelerini istedi.

 İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, 31 Mart yerel seçimleri kapsamında Salihli’de vatandaşlar ile bir araya geldi. Manisa’da 2 günlük programında 10 ilçede ziyaretlerde bulunan Meral Akşener, Salihli’de otobüs üzerinden halka hitap etti. Akşener'e CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel de eşlik etti. Millet İttifakı yani CHP'nin ve İYİ Parti'nin ortak adayı olan Manisa Büyükşehir Belediyesi Başkan Adayı Orkun Şıktaşlı ve Salihli Belediye Başkan Adayı Mazlum Nurlu için destek istedi.

31 Mart'ın bir yerel seçim olduğunu belirten Meral Akşener, "Allah aşkına birbirinizle kötü olmayın. 31 Mart akşamı bir sonuçla karşılaşılacak ve bunun neticesinde 1 Nisan’dan itibaren aynı arkadaşlarınızla görüşmeye devam edeceksiniz. Onun için birbirinize düşmeyin, kardeşlik hukukunuzu bozmayın, komşuluk, akrabalık ilişkilerinizi bozmayın. Ama bu bir seçim, elbette rekabetin olduğu bir seçim. Bu rekabet başkan adaylarının projeler, hizmet anlayışlarıyla ilgili bir rekabet şeklinde geçmeli. Hanımefendiler, iktidarın kulağını azıcık bir çekin. Arada bir anne terliği de atın" dedi.

“Her ikiside Manisa Büyükşehir ve Salihli Belediyesinin parasını çarçur etmeyecekler”
 
Her iki adaya da destek isteyen İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, “Mazlum başkan Salihli’de işi bitirmiş, Aynı desteği Manisa’da da Orkun Başkan için sizlerden istiyorum. Yerel seçimde projeleri en iyi olan, adaletli olan adaylara oy verin. Mazlum ve Orkun Başkanda projelerini hayata geçirmezlerse onlara da anne terliği fırlatırız.Her iki adaya da kefilim. Her ikisidesözlerini yerine getirecek. Her ikiside Manisa Büyükşehir ve Salihli Belediyesinin parasını çarçur etmeyecekler, yandaş kayırmayacaklar, liyakata dikkat edecekler. Yolsuzluk yapmayacaklar yaptırmayacaklar. Hükümetten olmazsa yanarsın diyorlar ya, bütün belediyelerin bütçeleri kanunla belirtilmiştir. Onu doğru dürüst harcarsanız, hırsızlık, yolsuzluk yapmazsanız Salihli’de büyür, Manisa’da büyür” diye konuştu. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Özel Salihli Düşünür Koleji Tiyatro Kulübü öğrencilerinden “Bir komedi gecesi”
Kumar operasyonu
Yeni askerlik sisteminde detayları açıklandı
2 bin 157 metrede ekmeğini kardan çıkartıyor
Güneş gözlüğü seçerken dikkat

SPOR HABERLERİ

En Çok Okunanlar

Güncel

CHP'li Belediye Başkan Yardımcısına saldırı

Güncel

Erkenci kirazda hasat başladı tescilli kiraz gün sayıyor

Güncel

2 bin 157 metrede ekmeğini kardan çıkartıyor

Güncel

Eski Cami Mahallesi sakinleri iftarı birlikte yaptılar

Güncel

Polisten zehir tacirlerine geçit yok: 7 gözaltı

Güncel

Kablo hırsızları jandarmadan kaçamadı

Güncel

Bir yılın emeği eserler görücüye çıktı

Güncel

Yeni askerlik sisteminde detayları açıklandı

Güncel

Hafsa Sultan'da yılsonu sergisi

Güncel

Çirkin saldırıya kınama

Sağlık

Güneş gözlüğü seçerken dikkat

Güncel

Kumar operasyonu