HABERLER

Güncel

BAĞIŞÇILARIN AHI MI TUTTU ?

   Salihli Belediyespor tüm maliyeti yaklaşık 5 milyona yakın bir bütçe ile girdiği liglere daha yolun başında aldığı peş peşe mağlubiyetlerle sıkıntılı başladı. Şampiyonluk parolası ve 3. lig hedefi ile girdiği BAL ligi sezonuna Salihli Belediyespor’a zorla bağış yaptırılan pazarcı ve esnafların ahı mı tuttu acaba?

 

 

 

   Salihli Belediyespor’da başta Zeki Kayda olmak üzere kendileri başkan ve yönetici olan Salihli Belediye çalışanlarının bu sezon maaşlarından veya kendi ceblerinden kulübe verdikleri bağış miktarıını veya paraları yandaki makbuz gibi resmi bir şekilde açıklamalarını istiyoruz.

 

  2018 yılı başında Salihli Belediyesi Başkanı Zeki Kayda olarak söz verdiğiniz ama 10 aydır sözün tam arkasında durmadığınız yasada Belediye bütçesinden mecburen ayrılıp verilmesi gereken Salihli’nin diğer amatör kulüplerine yapacağınız maddi yardımları bugüne kadar neden ödemedin iz ?  Salihli’nin diğer takımlarına ne zaman ödeme yapacaksınız ?

 

   Salihli Belediyesi Başkanı Zeki Kayda ve Salihli Belediyespor Başkanı Mustafa Yıldırım ve diğer yöneticilerin 2014 -2018 yılları arasında alınan bağış miktarlarını, Salihli Belediyespor’un oyuncularına, esnafa, SGK, Vergi dairesine ve diğer alacaklılara toplam borcu ne kadardır?

  

 NOT: Zeki Kayda ve Salihli Belediyesinde müdür ve personel kadrosunda çalışan yöneticilerin bu soruları cevaplamaları sonrasında transfer ücretleri, Belediye’de sigortalı çalıştırılan sporcular, primler, rent a car, mazot masrafları, kamp masrafları, Kurşunlu kaplıcaları mevkiindeki hayvanat bahçesi ruhsat işleri gibi sorularımız devam edecektir.

Zincirleme trafik kazası: 1 ölü
Salihli'de ailelere bağımlılıklarla mücadele anlatılıyor
Salihli'de 515 kişiye verem eğitimi
CHP'den Salihli'de birlik beraberlik ve dayanışma kahvaltısı
Barış Mahallesi'nde taşkın riski ortadan kaldırıldı

SPOR HABERLERİ

En Çok Okunanlar

Güncel

Salihli'de ailelere bağımlılıklarla mücadele anlatılıyor

Spor

Salihli Belediyespor'da 3 oyuncu gitti, 4 oyuncu geldi

Sağlık

Salihli'de 515 kişiye verem eğitimi

Güncel

Zincirleme trafik kazası: 1 ölü

Spor

Yıldızgücü'lü miniklere Bil Kolejinden destek