HABERLER

Güncel

BAĞIŞÇILARIN AHI MI TUTTU ?

   Salihli Belediyespor tüm maliyeti yaklaşık 5 milyona yakın bir bütçe ile girdiği liglere daha yolun başında aldığı peş peşe mağlubiyetlerle sıkıntılı başladı. Şampiyonluk parolası ve 3. lig hedefi ile girdiği BAL ligi sezonuna Salihli Belediyespor’a zorla bağış yaptırılan pazarcı ve esnafların ahı mı tuttu acaba?

 

 

 

   Salihli Belediyespor’da başta Zeki Kayda olmak üzere kendileri başkan ve yönetici olan Salihli Belediye çalışanlarının bu sezon maaşlarından veya kendi ceblerinden kulübe verdikleri bağış miktarıını veya paraları yandaki makbuz gibi resmi bir şekilde açıklamalarını istiyoruz.

 

  2018 yılı başında Salihli Belediyesi Başkanı Zeki Kayda olarak söz verdiğiniz ama 10 aydır sözün tam arkasında durmadığınız yasada Belediye bütçesinden mecburen ayrılıp verilmesi gereken Salihli’nin diğer amatör kulüplerine yapacağınız maddi yardımları bugüne kadar neden ödemedin iz ?  Salihli’nin diğer takımlarına ne zaman ödeme yapacaksınız ?

 

   Salihli Belediyesi Başkanı Zeki Kayda ve Salihli Belediyespor Başkanı Mustafa Yıldırım ve diğer yöneticilerin 2014 -2018 yılları arasında alınan bağış miktarlarını, Salihli Belediyespor’un oyuncularına, esnafa, SGK, Vergi dairesine ve diğer alacaklılara toplam borcu ne kadardır?

  

 NOT: Zeki Kayda ve Salihli Belediyesinde müdür ve personel kadrosunda çalışan yöneticilerin bu soruları cevaplamaları sonrasında transfer ücretleri, Belediye’de sigortalı çalıştırılan sporcular, primler, rent a car, mazot masrafları, kamp masrafları, Kurşunlu kaplıcaları mevkiindeki hayvanat bahçesi ruhsat işleri gibi sorularımız devam edecektir.

Tarihi Damatlı cami göz göre göre yok oluyor
Özel Fatoşlu çocuklardan “ATA'M İZİNDEYİZ” sergisi
Salihli Fen Bilimleri projeleri ile okullarla buluşuyor
Salihli İMKB'nin “Atatürk Sergisi” beğeni topladı
Çarşamba Pazarı yeni yerinde hizmete giriyor

SPOR HABERLERİ

En Çok Okunanlar

Güncel

Çarşamba Pazarı yeni yerinde hizmete giriyor

Güncel

Yaşı küçük, kalbi büyük

Güncel

Otomobil ile hafif ticari araç çarpıştı: 2 yaralı

Güncel

Jandarmadan hırsızlık çetesine darbe

Güncel

Selçuk Özdağ 2019 hedefinde resmi başvurusunu yaptı

Güncel

MANİSA VALİSİ AHMET DENİZ GÖREVİNE BAŞLADI

Güncel

Zeytin hasadı devam ediyor

Güncel

Bademcik ve geniz eti problemleri başka sağlık sorunlarınada neden olur

Güncel

Vali Deniz Manisa Şehir Hastanesinde incelemelerde bulundu

Güncel

Yılmaz Mahallesi'ne Ek Kanalizasyon Hattı Döşendi

Güncel

Kurtuluş Mahallesi'nin Büyüyen Altyapı İhtiyacına Çözüm

Spor

Salihli'de öğrenciler Atatürk için koştular