HABERLER

Güncel

BASKEF Ege Bölgesi Yönetim Kurulu Toplantısı Salihli’de yapıldı

Batı Anadolu Sürücü Kursları ve Eğitimcileri Federasyonu(BASKEF) Ege Bölgesi Yönetim Kurulu Toplantısı Salihli’de yapıldı. Lidya Sardes Termal Otelde Türkiye Sürücü Kursları ve Eğitimcileri Konfederasyonu (Tüsekon)Genel Başkanı İsmail Yılmaz, Batı Anadolu Sürücü Kursları ve Eğitimcileri Federasyonu Yönetim Kurulu Başkanı Muhterem Sıkı ve Yönetim kurulu Üyeleri, Denizli, Aydın, Muğla, Afyon, Manisa ve İzmir’de faaliyet faaliyet gösteren Özel Sürücü Kursları’nın Dernek Başkanları ve Yönetim Kurulu Üyelerinin katılımı ile gerçekleştirilen toplantının ev sahipliğini Manisa ve İlçeleri Özel Sürücü Kursları Derneği yaptı.

 Gün boyu süren toplantıda, Türkiye Sürücü Kursları ve Eğitimcileri Konfederasyonu’na bağlı 8 bölge federasyonu ve bu federasyonlara üye olan 120 il ve ilçe Sürücü Kursları Derneği ile ülkemiz sürücü eğitimi sektörü mensubu olan meslektaşları ve eğitimcilerinin yanı sıra; İçişleri Bakanlığı, Milli Eğitim Bakanlığı, Ulaştırma Bakanlığı, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı ile trafik ve trafik güvenliği konusunda faaliyet gösteren vakıf, oda ve dernekler ile üniversite temsilcisi akademisyenlerinin katılımlarıyla; 25 – 28 Mart 2018 tarihleri arasında, Afyonkarahisar Korel Termal Otel’de yapılacak olan Sürücü Eğitimi Teknik Çalıştayı ile Nisan ayında gerçekleştirilecek olan Batı Anadolu Sürücü Kursları ve Eğitimcileri Federasyonu (Baskef )nun 3. Olağan Genel Kurulunun gündem konuları ele alındı. Toplantıya mazeretlerinden dolayı Uşak ve Kütahya’da faaliyetlerde bulunan Sürücü Kursları Derneklerinin katılmadığı belirtildi.
   Manisa ve İlçeleri Özel Sürücü Kursları Derneği Başkanı Mustafa Ünlen,” (BASKEF) Batı Anadolu Sürücü Kursları ve Eğitimcileri Federasyonu Ege Bölgesi Yönetim Kurulu Toplantısına ev sahipliği yapmaktan mutluyuz”dedi.
 

Salihli'de anlamlı günde anlamlı ziyaret
Salihli Özel Can Hastanesi güçlü hekim kadrosuna bir yenisini daha ekledi
Tıraş fiyatlarına dolar ayarı
Uyuşturucu operasyonu: 1 kişi tutuklandı
Salihli'de doğalgaz borusu yüklü tır devrildi: 2 yaralı

SPOR HABERLERİ

En Çok Okunanlar

Güncel

Otomobil tutkunundan ilginç evlilik teklifi

Güncel

İYİ Parti Salihli'de seçim startını verdi

Spor

Salihli Belediyespor Bal'a Sart Sahasında başlayacak

Güncel

Salihli Devlet Hastanesi 3.Ortopedi uzmanına kavuştu

Güncel

Salihli'de doğalgaz borusu yüklü tır devrildi: 2 yaralı

Güncel

Uyuşturucu operasyonu: 1 kişi tutuklandı

Sağlık

Salihli Özel Can Hastanesi güçlü hekim kadrosuna bir yenisini daha ekledi

Güncel

Salihli'de Gaziler günü kutlandı

Güncel

Büyükşehir, küçük Yılmaz'ın yüzünü güldürdü

Güncel

Tıraş fiyatlarına dolar ayarı

Güncel

Spil Dağı Milli Parkı ziyaretçi rekoruna koşuyor

Güncel

Başkan Ergün en başarılı belediye başkanları arasında