Salihli Bağımsız Belediye Başkan Adayı Ertan Gökçe
Güncel

CAN ailesi Tıp Bayramında yemekte buluştu

Salihli Özel Can hastanesi 14 Mart Tıp Bayramını tüm personeli ile coşku ile kutladı. Elf Ersoy tesislerinde gerçekleşen geceye Can Sağlık Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Op. Dr. Muzaffer KESKİNER, Yönetim Kurulu üyeleri Op. Dr. Yener Bakan, Uzm. Dr. Hüseyin Kaşıkçı, Can Sağlık Grubu İcra Kurulu Başkanı Umut Can Keskiner ve 300 çalışanları ve eşleri katıldı.

 14 Mart Tıp Bayramının kutlandığı gecede Can Sağlık Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Op. Dr. Muzaffer KESKİNER; İnsanlığa adanmış ‘’CAN’’ sloganı ile 2002 yılında Salihli’de çıktığımız bu yolda bugün İzmir’de Can Hastanesini tüm Türkiye’ye ve İzmir’in ilk Sağlık turizmi belgesini alarak kapılarımızı tüm dünyaya açmanın gururunu yaşıyoruz. Her gün binlerce insana şifa olmak için gece gündüz demeden çalışan Doktor arkadaşlarımın ve tüm sağlık çalışanlarının 14 Mart tıp bayramını kutluyorum dedi.  Bu yıl ki 14 Mart Tıp bayramın bizim için ayrıca bir mutluğu var diyerek Sağlık Bakanlığı’nca duyurulan “Anne Dostu Hastane” projesi kapsamındaki detaylı ve yoğun denetimleri başarı ile tamamlayarak, Türkiye’nin ilk ve tek Anne Dostu özel hastanesi olmaya hak kazandık. Bu gururu bize yaşatan tüm arkadaşlarıma teşekkür ediyorum’’ dedi.
   Muhteşem gecede Can Sağlık Grubu İcra Kurulu Başkanı Umut Can Keskiner ise “Sağlıkta bir çok ilkleri başaran Can Hastanesi, Sağlık Bakanlığı’nca duyurulan “Anne Dostu Hastane” projesi kapsamındaki detaylı ve yoğun denetimleri başarı ile tamamlayarak, Türkiye’nin ilk ve tek Anne Dostu özel hastanesi olmaya hak kazandı. Sadece son 3 yılda 6000 gibi, rekor sayılabilecek sayıda doğuma ev sahipliği yaptık. Can Hastanesi, Sağlık Bakanlığı yetkililerinin özel davetiyle katıldıkları anne dostu hastane projesi kapsamında, 18 aylık yoğun bir çalışma sürecini başarıyla tamamlayarak, belgeyi teslim aldık bu gururu tüm çalışanlarımızla paylaşıyoruz’’ dedi.
   Türkiye’nin ilk ve tek Anne Dostu özel hastanesi olmaya hak kazanan Salihli Özel Can Hastanesi personeli ve eşleri bu gururu ve 14 Mart Tıp Bayramını coşkulu bir şekilde kutladı.
 

 

 

HABERLER

Yarınlara Geç Kalmadan Salihli'de büyük alkış aldı
Tünel'deki yangında, şoförün dikkati faciayı önledi
Bağımsız aday Gökçe seçim çalışmalarında hız kesmiyor
“Manisa Sana Kanım Feda” projesi kapsamında toplantı yapıldı
Şirinyer Mahalle Mezarlığı'na Yeni İçme Suyu Hattı

SPOR HABERLERİ

En Çok Okunanlar

Güncel

Salihli'de de hissedilen deprem korkuttu

Güncel

3 yıllık evli genç kadın canına kıydı

Güncel

Devrilen traktörün altında kalarak öldü

Güncel

Deprem sonrası Whatsapp'lı önlem

Güncel

İbrahim Akkayan da okul yararına kermes düzenlendi

Eğitim

Kurtuluş İlkokulundaki etkinlikte gözyaşları sel oldu

Güncel

İsmail Bali'li minikler ve okul idaresinden anlamlı ziyaret

Güncel

Salihli Ticaret Borsası'ndan iki üyesine daha istihdam ziyareti

Güncel

Tünel'deki yangında, şoförün dikkati faciayı önledi

Eğitim

Salihli BİLSEM'den projelere rekor başvuru

Güncel

Şirinyer Mahalle Mezarlığı'na Yeni İçme Suyu Hattı

Güncel

Bağımsız aday Gökçe seçim çalışmalarında hız kesmiyor