HABERLER

Güncel

CAN ailesi Tıp Bayramında yemekte buluştu

Salihli Özel Can hastanesi 14 Mart Tıp Bayramını tüm personeli ile coşku ile kutladı. Elf Ersoy tesislerinde gerçekleşen geceye Can Sağlık Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Op. Dr. Muzaffer KESKİNER, Yönetim Kurulu üyeleri Op. Dr. Yener Bakan, Uzm. Dr. Hüseyin Kaşıkçı, Can Sağlık Grubu İcra Kurulu Başkanı Umut Can Keskiner ve 300 çalışanları ve eşleri katıldı.

 14 Mart Tıp Bayramının kutlandığı gecede Can Sağlık Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Op. Dr. Muzaffer KESKİNER; İnsanlığa adanmış ‘’CAN’’ sloganı ile 2002 yılında Salihli’de çıktığımız bu yolda bugün İzmir’de Can Hastanesini tüm Türkiye’ye ve İzmir’in ilk Sağlık turizmi belgesini alarak kapılarımızı tüm dünyaya açmanın gururunu yaşıyoruz. Her gün binlerce insana şifa olmak için gece gündüz demeden çalışan Doktor arkadaşlarımın ve tüm sağlık çalışanlarının 14 Mart tıp bayramını kutluyorum dedi.  Bu yıl ki 14 Mart Tıp bayramın bizim için ayrıca bir mutluğu var diyerek Sağlık Bakanlığı’nca duyurulan “Anne Dostu Hastane” projesi kapsamındaki detaylı ve yoğun denetimleri başarı ile tamamlayarak, Türkiye’nin ilk ve tek Anne Dostu özel hastanesi olmaya hak kazandık. Bu gururu bize yaşatan tüm arkadaşlarıma teşekkür ediyorum’’ dedi.
   Muhteşem gecede Can Sağlık Grubu İcra Kurulu Başkanı Umut Can Keskiner ise “Sağlıkta bir çok ilkleri başaran Can Hastanesi, Sağlık Bakanlığı’nca duyurulan “Anne Dostu Hastane” projesi kapsamındaki detaylı ve yoğun denetimleri başarı ile tamamlayarak, Türkiye’nin ilk ve tek Anne Dostu özel hastanesi olmaya hak kazandı. Sadece son 3 yılda 6000 gibi, rekor sayılabilecek sayıda doğuma ev sahipliği yaptık. Can Hastanesi, Sağlık Bakanlığı yetkililerinin özel davetiyle katıldıkları anne dostu hastane projesi kapsamında, 18 aylık yoğun bir çalışma sürecini başarıyla tamamlayarak, belgeyi teslim aldık bu gururu tüm çalışanlarımızla paylaşıyoruz’’ dedi.
   Türkiye’nin ilk ve tek Anne Dostu özel hastanesi olmaya hak kazanan Salihli Özel Can Hastanesi personeli ve eşleri bu gururu ve 14 Mart Tıp Bayramını coşkulu bir şekilde kutladı.
 

 

 

Özel Salihli Düşünür Koleji Tiyatro Kulübü öğrencilerinden “Bir komedi gecesi”
Kumar operasyonu
Yeni askerlik sisteminde detayları açıklandı
2 bin 157 metrede ekmeğini kardan çıkartıyor
Güneş gözlüğü seçerken dikkat

SPOR HABERLERİ

En Çok Okunanlar

Güncel

CHP'li Belediye Başkan Yardımcısına saldırı

Güncel

Erkenci kirazda hasat başladı tescilli kiraz gün sayıyor

Güncel

2 bin 157 metrede ekmeğini kardan çıkartıyor

Güncel

Eski Cami Mahallesi sakinleri iftarı birlikte yaptılar

Güncel

Polisten zehir tacirlerine geçit yok: 7 gözaltı

Güncel

Kablo hırsızları jandarmadan kaçamadı

Güncel

Bir yılın emeği eserler görücüye çıktı

Güncel

Yeni askerlik sisteminde detayları açıklandı

Güncel

Hafsa Sultan'da yılsonu sergisi

Güncel

Çirkin saldırıya kınama

Sağlık

Güneş gözlüğü seçerken dikkat

Güncel

Kumar operasyonu