HABERLER

Güncel

Cumhuriyet Mahallesi için genç muhtar adayı

31 Mart seçimleri yaklaşırken Salihli'nin mahallelerinde de muhtarlık seçimleri için hareketlilik var. Muhtar adayı olacak adaylar belirginleşirken Salihli Cumhuriyet Mahallesinde 1993 doğumlu Hasan Peker mahallesinden muhtar adayı olduğunu açıkladı.

Cumhuriyet Mahallesi muhtar adayı olduğunu açılayan Hasan Peker şu an da en genç muhtar adaylarından oldu. 1993 Salihli doğumlu olan Peker, İlköğretimini 50. Yıl İlkokulunda orta öğretimini Salihli Endüstri Meslek Lisesinde tamamladı. Uşak Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İktisat bölümünden mezun olan Hasan Peker, Üniversite yıllarında birçok sosyal sorumluluk projesinde ve kültürel organizasyonlarda aktif görev aldı. Ekonomi ve yerel yönetimler alanında çalışmalar yapmakta olan Salihlinin en genç muhtar adaylarından Peker değişim ve gelişim şart sloganıyla muhtar adayı olduğunu duyurdu.

"Gelişim için değişim şart"

Mahallesine olan sevgisi nedeniyle aday olduğunu belirten Peker: “Doğup büyüdüğüm, anılarımın ve umutlarımın yeşerdiği mahallemizde yaşayan bir ailenin evladı olarak güzel mahallemiz Cumhuriyet'in muhtarlık görevini sizlerin teveccühü ile azimle yürüteceğimi bilmenizi isterim. Emin olun ki mahalleme olan sevgim beni bu göreve talip olmaya iten en önemli unsurdur. İşte bu yüzden mahallemin oyuna talibim. Cumhuriyet mahallesi için; engelsiz vatandaş projesi, Geri dönüşüm kampanyası, evde sağlık hizmetleri, Mahalle gençlik merkezi, Cumhuriyet Kreşi, yeni sağlık ocağı, kütüphane ve ücretsiz wi-fi erişimi hizmetleri başlıca projelerim arasındadır." dedi.

Salihlililer, Vali Deniz'den müze ve jeotermal konusunda destek talep etti
Zincirleme trafik kazası: 1 ölü
Salihli'de ailelere bağımlılıklarla mücadele anlatılıyor
Salihli'de 515 kişiye verem eğitimi
CHP'den Salihli'de birlik beraberlik ve dayanışma kahvaltısı

SPOR HABERLERİ

En Çok Okunanlar

Spor

Salihli Belediyespor'da 3 oyuncu gitti, 4 oyuncu geldi

Güncel

Zincirleme trafik kazası: 1 ölü

Güncel

Salihli'de ailelere bağımlılıklarla mücadele anlatılıyor

Güncel

Salihlililer, Vali Deniz'den müze ve jeotermal konusunda destek talep etti

Spor

Yıldızgücü'lü miniklere Bil Kolejinden destek

Sağlık

Salihli'de 515 kişiye verem eğitimi