HABERLER

Güncel

Denizbank’tan çiftçilere ödeme kolaylığı

DenizBank ve Manisa ili Damızlık Koyun ve Keçi Yetiştiricileri Birliği arasında yapılan anlaşma kapsamında çiftçiler, Üretici Kartları ile anlaşmalı üye işyerlerinden alacakları yem alışverişlerinde ödemelerini sıfır faiz ile 5 ay sonra yapabilecek.

   Tarım sektörünün gelişmesi yönünde sürdürdüğü yoğun faaliyetler ile özel bankalar arasında birinci sırada bulunan DenizBank çalışmalarını işbirlikleriyle zenginleştiriyor. 
   Banka, Manisa İli Damızlık Koyun ve Keçi Yetiştiricileri Birliği ile çiftçilere ödeme kolaylığı getiren bir anlaşma yaptı. Buna göre Üretici Kartları ile üye iş yerinden diledikleri zaman yem alacak çiftçiler, ödemelerini sıfır faiz ile 5 ay sonra ödeyebilecek. 

“Üreticimizin yanında olmaya devam edeceğiz”

   Konuya ilişkin değerlendirmelerde bulunan DenizBank Salihli Çiftçievi Şube Müdürü Erkan Başocak, işbirlikleri ile çiftçilere destek olmaktan büyük mutluluk duyduklarının altını çizdi. Başocak  şöyle devam etti: “DenizBank olarak Türk tarımının modernizasyonuna destek vermek ve tarımsal üretimde verimliliği artırmak hedefiyle çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Tarım sektörünü en fazla destekleyen lider özel banka olarak, üreticilerimiz ile kurduğumuz ilişkiyi gönül birliğiyle büyütüyor, onlara her alanda destek olmak için var gücümüzle çalışıyoruz. Bugün gerçekleştirdiğimiz işbirliği ile çiftçimize sunduğumuz avantajların kapsamını genişletmekten büyük mutluluk duyuyoruz. Tarıma verilen her desteğin ülkemizin geleceğine yapılan yatırım olduğu bilinci ile Türkiye’nin gelişimi ve sürdürülebilir tarım için çalışmaya devam edeceğiz. Üretici Kart ve tarım kredilerimizle tarım sektörüne verilecek hizmet kalitesinin yükseltilmesini, rekabet gücümüzün artırılmasını destekliyoruz. Bu noktada hayata geçirdiğimiz anlaşmalar büyük önem taşıyor. Birliğimiz ile yaptığımız işbirliği ile çiftçilerimiz anlaşmalı üye işyerlerinden hangi ayda alırlarsa alsınlar ödemelerini faizsiz olarak 5 ay sonra yapabilecekler. Bu yönde işbirliklerimizi artıracağız”  dedi.
   Manisa ili Damızlık Koyun ve Keçi Yetiştiricileri Birliği Başkanı Battal Akgül yaptığı açıklamada; “Birliğimizin ilçemiz genelinde Küçükbaş hayvancılığın planlanması ve bu alanda politika geliştirilmesi için kayıtların güncel tutulması ülke hayvancılığı için ne kadar çok önemli ise,  aynı şekilde yetiştiricilerin desteklenmesi de bu kadar önemlidir. Bu önemli destekleri için DenizBank’a teşekkürlerimizi sunuyoruz. Birliğimize bağlı 9.000 üyemiz, anlaşmalı üye işyerlerinden Yem alışverişlerini yaparak ödemelerini 5 ay sonra Sıfır Faiz’le yapabilecekler.. Bu proje ile DenizBank , Çiftçinin ve Üreticinin Bankası olduğunu bir kez daha kanıtlamış oldu” dedi.  

Salihli Özel Can Hastanesi'nde Psikiyatri Uzm. Dr. Melike Ece Esen hasta kabulüne başladı
TEMA Vakfı'nın yönetimi 23 Nisan'da Rüya Aygüneş'e emanet
Turan Caddesinde park yasağı başladı
Arı ölümlerinin nedeni iklim değişikliği değil, bilinçsiz ilaçlama
Üzüm bağlarını don vurdu, rekoltenin düşmesi bekleniyor

SPOR HABERLERİ

En Çok Okunanlar

Güncel

Devraldığı belediyenin borçlarını afişle açıkladı

Güncel

Bebeğini kaybeden anne bebeğinin battaniyesini elinden düşürmedi

Güncel

Eşekle pazaryerine giren çocuklar ortalığı karıştırdı

Güncel

Turan Caddesinde park yasağı başladı

Güncel

Önce bariyerlere ardından da refüje çarptı

Güncel

Atık araç lastikleriyle istinat duvarı

Güncel

Dededen toruna en anlamlı miras

Spor

Salihli galibiyetle başladı galibiyetle bitirdi

Güncel

Üzüm bağlarını don vurdu, rekoltenin düşmesi bekleniyor

Spor

Somaspor'un rakibi belli oldu

Güncel

Miniklerden “Yaratıcı Drama ve Tasarım” atölyesi

Güncel

Kanalda mahsur kalan köpeğe itfaiye kurtardı