HABERLER

Güncel

Halkımıza hizmet etmeye geliyoruz

Salihli’de Seyrantepe mahallesinin sevilen ve tanılan Kürşat Dirgen, aday olduğu Seyrantepe Mahallesi’ne muhtar olması halinde mahallesini kentin en mutlu ve yaşanılabilir bölgesi yapmak için çalışacağını söyledi.

 Mahallede yarım kalmış ve yapılması beklenen hizmetleri hızlandırıp biran önce mahalle sakinlerinin hizmetine sunacağını kaydeden muhtar adayı Kürşat Dirgen şunları söyledi: “51 yıldır Salihli’nin Seyrantepe Mahallesinde ikamet etmekte ve esnaflık yapmaktayım. Evli ve 3 çocuk babasıyım. Mahallemizin sorunlarını çözmek için varım. Bu kutlu yolda oylarınıza talibim ve desteklerinizi bekliyorum” dedi. 
   Seyrantepe Mahallesi muhtar adayı Kürşat Dirgen yapacağı projeleri şöyle açıkladı: “ İşlem parası, katkı ve mühür parası almayacağız, mahallemize muhtarlık binası kazandıracağız, mahallemize sağlık ocağı projesi, mevlüt, düğün, sünnet, cemiyet ve toplantı salon projesi, mahallemizde doğalgazın her sokağa gelmesini sağlayacağız, her ramazan ayı içerisinde mahallemizin birliği ve beraberliği adına iftar yemeği düzenleyeceğiz, Mahallemizden geçen şehir içi otobüslerinin eski şişeleme fabrikasına çıkmasını sağlayacağız, mahallemize kapalı dolmuş durağı yapılmasını sağlayacağız, mahallemizdeki kimsesizlere fakir ve yoksullara sosyal yardımlaşma çatısı altında yardım yapacağız, mahallemizin belirli yerlerine hoparlör taktıracağız, her türlü sosyal aktiviteyi sms yoluyla bilgilendireceğiz, Kaymakamlıktan ve Belediyeden gelen yardımlarda mahalle halkımız sms ile bilgilendirilecek, mahallemizde çevre düzeni ve evsel atık problemini ortadan kaldıracağız, mahallemizi çağdaş yaşanabilir örnek bir mahalle haline getireceğiz” dedi.
   Seyrantepe Mahallesi muhtar adayı Kürşat Dirgen’in aza adaylarının isimleri ise şöyle:  Mustafa Ovalı, Recep Gökalp Şahin, Harun Kızıltuğ, Halil İbrahim Çınar, Hülya Önder, Gülsel Kaçar.
 

Özel Salihli Düşünür Koleji Tiyatro Kulübü öğrencilerinden “Bir komedi gecesi”
Kumar operasyonu
Yeni askerlik sisteminde detayları açıklandı
2 bin 157 metrede ekmeğini kardan çıkartıyor
Güneş gözlüğü seçerken dikkat

SPOR HABERLERİ

En Çok Okunanlar

Güncel

CHP'li Belediye Başkan Yardımcısına saldırı

Güncel

Erkenci kirazda hasat başladı tescilli kiraz gün sayıyor

Güncel

2 bin 157 metrede ekmeğini kardan çıkartıyor

Güncel

Eski Cami Mahallesi sakinleri iftarı birlikte yaptılar

Güncel

Polisten zehir tacirlerine geçit yok: 7 gözaltı

Güncel

Kablo hırsızları jandarmadan kaçamadı

Güncel

Bir yılın emeği eserler görücüye çıktı

Güncel

Yeni askerlik sisteminde detayları açıklandı

Güncel

Hafsa Sultan'da yılsonu sergisi

Güncel

Çirkin saldırıya kınama

Sağlık

Güneş gözlüğü seçerken dikkat

Güncel

Kumar operasyonu