Salihli Bağımsız Belediye Başkan Adayı Ertan Gökçe
Güncel

Halkımıza hizmet etmeye geliyoruz

Salihli’de Seyrantepe mahallesinin sevilen ve tanılan Kürşat Dirgen, aday olduğu Seyrantepe Mahallesi’ne muhtar olması halinde mahallesini kentin en mutlu ve yaşanılabilir bölgesi yapmak için çalışacağını söyledi.

 Mahallede yarım kalmış ve yapılması beklenen hizmetleri hızlandırıp biran önce mahalle sakinlerinin hizmetine sunacağını kaydeden muhtar adayı Kürşat Dirgen şunları söyledi: “51 yıldır Salihli’nin Seyrantepe Mahallesinde ikamet etmekte ve esnaflık yapmaktayım. Evli ve 3 çocuk babasıyım. Mahallemizin sorunlarını çözmek için varım. Bu kutlu yolda oylarınıza talibim ve desteklerinizi bekliyorum” dedi. 
   Seyrantepe Mahallesi muhtar adayı Kürşat Dirgen yapacağı projeleri şöyle açıkladı: “ İşlem parası, katkı ve mühür parası almayacağız, mahallemize muhtarlık binası kazandıracağız, mahallemize sağlık ocağı projesi, mevlüt, düğün, sünnet, cemiyet ve toplantı salon projesi, mahallemizde doğalgazın her sokağa gelmesini sağlayacağız, her ramazan ayı içerisinde mahallemizin birliği ve beraberliği adına iftar yemeği düzenleyeceğiz, Mahallemizden geçen şehir içi otobüslerinin eski şişeleme fabrikasına çıkmasını sağlayacağız, mahallemize kapalı dolmuş durağı yapılmasını sağlayacağız, mahallemizdeki kimsesizlere fakir ve yoksullara sosyal yardımlaşma çatısı altında yardım yapacağız, mahallemizin belirli yerlerine hoparlör taktıracağız, her türlü sosyal aktiviteyi sms yoluyla bilgilendireceğiz, Kaymakamlıktan ve Belediyeden gelen yardımlarda mahalle halkımız sms ile bilgilendirilecek, mahallemizde çevre düzeni ve evsel atık problemini ortadan kaldıracağız, mahallemizi çağdaş yaşanabilir örnek bir mahalle haline getireceğiz” dedi.
   Seyrantepe Mahallesi muhtar adayı Kürşat Dirgen’in aza adaylarının isimleri ise şöyle:  Mustafa Ovalı, Recep Gökalp Şahin, Harun Kızıltuğ, Halil İbrahim Çınar, Hülya Önder, Gülsel Kaçar.
 

HABERLER

Yarınlara Geç Kalmadan Salihli'de büyük alkış aldı
Tünel'deki yangında, şoförün dikkati faciayı önledi
Bağımsız aday Gökçe seçim çalışmalarında hız kesmiyor
“Manisa Sana Kanım Feda” projesi kapsamında toplantı yapıldı
Şirinyer Mahalle Mezarlığı'na Yeni İçme Suyu Hattı

SPOR HABERLERİ

En Çok Okunanlar

Güncel

Salihli'de de hissedilen deprem korkuttu

Güncel

3 yıllık evli genç kadın canına kıydı

Güncel

Devrilen traktörün altında kalarak öldü

Güncel

Deprem sonrası Whatsapp'lı önlem

Güncel

İbrahim Akkayan da okul yararına kermes düzenlendi

Eğitim

Kurtuluş İlkokulundaki etkinlikte gözyaşları sel oldu

Güncel

İsmail Bali'li minikler ve okul idaresinden anlamlı ziyaret

Güncel

Salihli Ticaret Borsası'ndan iki üyesine daha istihdam ziyareti

Güncel

Tünel'deki yangında, şoförün dikkati faciayı önledi

Eğitim

Salihli BİLSEM'den projelere rekor başvuru

Güncel

Şirinyer Mahalle Mezarlığı'na Yeni İçme Suyu Hattı

Güncel

Bağımsız aday Gökçe seçim çalışmalarında hız kesmiyor