HABERLER

Güncel

MANİSA VALİSİ AHMET DENİZ GÖREVİNE BAŞLADI

Resmi Gazete’nin 27 Ekim 2018 tarih ve 30578 sayılı nüshasında yayınlanan Cumhurbaşkanlığının 2018/202 sayılı Atama Kararı ile Manisa Valiliğine Ahmet Deniz görevine başladı.

   Eşi Olcay Deniz ile birlikte Manisa’ya gelen Vali Ahmet Deniz Manisa protokolü ve basın mensupları tarafından karşılandı. Karşılama törenine Manisa 1. Komando Eğitim Tugay Komutanı Albay Güven Dere, Vali Yardımcıları Mesut Eser, Hayri Sandıkçı, Abdullah Etil, Ahmet Yılmaz, Yunusemre Kaymakamı Ahmet Erdoğdu, Şehzadeler Kaymakamı Cemal Hüsnü Kansız, İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Erhan Can, İl Emniyet Müdürü Fevzi Bilgiç, Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik, bazı daire Müdürleri ve basın mensupları katıldı.
    Karşılama töreninin ardından makamına geçen Vali Ahmet Deniz basın mensuplarına açıklamada bulundu. 
Vali Deniz, kendisinden önce görev yapan Mustafa Hakan Güvençer’e ve daha önceki valilere teşekkür ederek, “Bu bir bayrak yarışıdır. Bayrağı Batman’da bir başka arkadaşımıza devrettik, burada Hakan Valimizden devraldık. Kendisinin yolu bahtı açık olsun diliyorum ve tekrar sizlerin huzurunda teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

 


    Vali Deniz şunları kaydetti: “Öncelikle Batman’dan, petrol şehrinden vatandaşlarımızın, Manisalı vatandaşlarımıza siz basın mensupları aracılığı ile selamlarını iletiyorum. Türkiye’nin güzel vilayetlerinden birisi olan Batman’dan, aynı güzellikte başka bir vilayetine atandık. Sayın Cumhurbaşkanımıza, özellikle Şehzadeler Şehrine atanmamız dolayısıyla, İçişleri Bakanımıza şükranlarımı arz ediyorum. Manisa, Türkiye’nin çok önemli vilayetlerinden bir tanesi. Bir taraftan sanayi şehri, bir taraftan tarım şehri, bir taraftan da gerçek anlamda turizm şehri olabilecek potansiyele sahip. Zaten geçmişine baktığımız zaman, Kanuni’nin, Fatih’in birçok şehzadenin yetiştiği, mührünü vurduğu bir imparatorluk şehri. Çok daha güzel potansiyelleri olan bir şehir. Bizlere düşen; bu şehri daha ileriye hep beraber nasıl götürebiliriz, bunun çabası içerisinde olacağız. Türkiye son yıllarda çok hızlı bir değişim, dönüşüm süreci içerisine girdi. Eski Türkiye değil, Rabbimize şükürler olsun.  Cumhurbaşkanlığımızın liderliğinde çok mesafe aldı. Tabii mesafe alırken de bazı güçleri rahatsız ediyor mu? Ediyor, o da bir gerçek. Onun için sorumluluğumuz daha fazla. Ülkeyi daha iyiye götürebilmek için, 2023, 2053, 2071 hedeflerine ulaşabilmek için, biz de Manisa olarak yapmamız gereken ne varsa onu yapmamız lazım. Bir değil, beş çalışmamız lazım. Çünkü bu topraklarımızı vatan yapan, değerlerimiz var. Bu toprak için, vatan için şehadete yürüyen yiğitler ve kahramanlar var. Onların hakkını biz başka türlü ödeyemeyiz. Bir değil, iki değil, üç değil, beş çalışmak zorundayız. Bunu yaparken de halkımızla beraber çalışacağız. Hangi işi yaparsak yapalım, halkın yüreğine dokunmayan, halkın desteğini almayan bir şeyi,  biz başarı olarak addetmeyiz. Biz idarecilerin karnesi, görev yaptıktan sonra alacağımız hayır ve dualardır.”

Para alan şoför kartını okutmazsa şoför kartı iptal olacak
Salihli'nin sultanları evinde Büyükcekmece'ye 3 -1 yenildi
Burhaniye Belediyespor : 0 Salihli Belediyespor : 1
Salihli'de JES'lerin zararları anlatıldı
Kocası tarafından darp edilen kadın kuaföre sığındı

SPOR HABERLERİ

En Çok Okunanlar

Güncel

18 liraya aldığı bisikleti 10 bin liraya bile satmıyor

Güncel

Kocası tarafından darp edilen kadın kuaföre sığındı

Siyaset

İYİ Parti Salihli İlçe Başkanı Mazbatasını aldı

Güncel

Salihli'de JES'lerin zararları anlatıldı

Güncel

21 Genç çiftçiye 105 düve dağıtıldı

Güncel

Pamukta çıkış yolu aranıyor

Güncel

Burhaniye Belediyespor : 0 Salihli Belediyespor : 1

Güncel

Para alan şoför kartını okutmazsa şoför kartı iptal olacak

Güncel

Soma'da drone destekli trafik denetimi

Güncel

Salihli'nin sultanları evinde Büyükcekmece'ye 3 -1 yenildi

Güncel

Uyku problemi olan hastalar uyuyarak şifa bulacak