HABERLER

Güncel

MANİSALI YÖRÜK KIZI SERPİL YENİ'DEN SEL-DER'E HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

Memleketim Manisa Türküsü için klip çekimi yaparak büyük takdir ve beğeni toplayan Manisalı Yörük Kızı Serpil Yeni bugün bir takım ziyaretler de bulundu.

Serpil Yeni Selendi Belediye Başkanı Yasin Dumlupınar ve Başkan yardımcısı Aşkın Akkoç u Makamında ziyaret ederek Selendi ile ilgili görüş alışverişinde bulunduktan sonra Salihli de faaliyetleri sürdüren kısa adı (SEL-DER) Selendililer Derneği Başkanı İrfan Akarsu ve yönetimini ziyarette bulundu.


Akşam saatlerinde gerçekleşen ziyarette  dün yeni yeri açılışı yapılan Selendililer Derneği lokali ve Yörük Kıraathanesi ni hayırlı olsun ziyareti gerçekleşirken Başkan irfan Akarsu tarafından Manisalı yörük kızı Serpil Yeni'ye Selendililer Derneği sarığı hediye ederek kendisinin Manisamızı Tv'lerde tanıtım ve çıkarmış olduğu yeni Memleketim Manisa türküsü klibi için teşekkür ederek çalışmaların da başarılar diledi.


Serpil Yeni ise kendisinin Yeni Albümü olan CD yi Başkana ve yönetimi ne hediye ederek kendisine gösterilen yakın ilgiden dolayı çok teşekkür etti.


SEDAT GÜNAY'DAN ŞİİR KİTABI HEDİYE EDİLDİ 
Selendi liler eski kurucularından Okul Müdürü Şair söz beste yazarı Sedat Günay tarafından Serpil Yeni ye en son piyasaya çıkarmış olduğu sahipsiz Şiirler kitabını hediye etti. 


Selendililer Lokalinde gerçekleşen Ziyaret sırasında Manisalı yörük  Serpil  Yeni'ye  yakın ilgi vardı. Yörük Kıraathanesi'nde bulunan vatandaşlar ile bir süre sohbet ederek,Yeni açılan Lokal ile Yörük Kıraathanesi işletmecisi Alperen Günay a hayırlı olsun ve Hayırlı işler kolay gelsin bereketli kazançlar versin dedi. Yörükkızı Serpil Yeni 
hatıra resimleri çekilerek Dernekten ayrıldı.

 

 

 

 

 

Salihli'de bayram sıcak geçecek
Arefe günü pazarlıklar sıkılaştı
Güvenlik güçleri bayramda görev başında
Motosiklet kazası: 1 ölü
Üzüm Festivali başlıyor

SPOR HABERLERİ

En Çok Okunanlar

Güncel

Direksiyon hakimiyetini kaybeden motosiklet sürücüsü yola düşerek öldü

Güncel

Elektrik akımına kapılan bir kişi hayatını kaybetti

Güncel

Aracın değeri kadar ses sistemi döşedi

Güncel

Arefe günü pazarlıklar sıkılaştı

Güncel

Üzüm Festivali başlıyor

Güncel

Motosiklet kazası: 1 ölü

Güncel

Salihli Belediyespor Afyon kampını tamamladı

Güncel

Salihli'de bayram sıcak geçecek

Güncel

Aynı tarlada 7 cins kavun hasadı

Güncel

Güvenlik güçleri bayramda görev başında

Spor

Selendili oyuncular Milli Takım'da