Salihli Bağımsız Belediye Başkan Adayı Ertan Gökçe
Güncel

Millet ve Cumhur İttifakının adayları bir araya geldi

Millet İttifakı Şehzadeler Belediye Başkan adayı İsa Özdemir, Şehzadeler Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Belediye Başkan adayı Ömer Faruk Çelik, Ticaret Borsası Başkanı Sadık Özkasap, MESO Başkanı Bahattin Akyüz ve ilçe esnafını ziyaret etti. Özdemir, “Şehzadeler hepimizin ortak değeri” diyerek hem Çelik’e seçimlerde başarı diledi hem de oda ve borsa başkanlarına projelerinden bahsetti.

Millet İttifakının Şehzadeler Belediye Başkan adayı İsa Özdemir yerel seçimler için kolları sıvadı. Manisa’da esnaf ziyareti yapan Özdemir, sonrasında Ticaret Borsası ve Manisa Esnaf ve Sanatkarlar Odasını ziyaret ederek projelerini anlattı. Özdemir 31 Mart'ta yarışacağı Cumhur İttifakı adayı Ömer Faruk Çelik’i de ziyaret ederek başarılar diledi. 
Manisa Ticaret Borsası Başkanı Sadık Özkasap ve yönetim kurulunca karşılanan Özdemir, göreve gelmesi halinde hayata geçireceği projelerden söz etti ve yöneticilerden destek istedi. Borsa Başkanı Sadık Özkasap da "Manisa’ya faydalı işler yapacağına inandığımız İsa Özdemir’e başarılar diliyoruz" diye konuştu. 
Özdemir daha sonra Manisa Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Bahattin Akyüz ve yönetim kuruluna da aynı sunumu yaptı ve desteklerini istedi. Oda Başkanı Akyüz de projeleri için destek sözü verdiği İsa Özdemir’e başarılar diledi. 

Centilmence yarış 
Millet İttifakı Şehzadeler Belediye Başkan adayı İsa Özdemir daha sonra 31 Mart'ta yarışacağı Cumhur İttifakı Adayı Ömer Faruk Çelik’i makamında ziyaret etti. İki başkan adayı centilmence bir yarış dileklerini ifade etti. Özdemir, “Şehzadeler ilçemiz hepimizin ortak değeri. Bizde bu göreve talip olduk. Amacımız yapılan hizmetlere hizmet katmak. Çok güzel bir yarış geçireceğimizden eminim. Takdiri halkımız verecek.” diye konuştu. İki başkan adayı birbirlerine başarılar diledi. 

HABERLER

Yarınlara Geç Kalmadan Salihli'de büyük alkış aldı
Tünel'deki yangında, şoförün dikkati faciayı önledi
Bağımsız aday Gökçe seçim çalışmalarında hız kesmiyor
“Manisa Sana Kanım Feda” projesi kapsamında toplantı yapıldı
Şirinyer Mahalle Mezarlığı'na Yeni İçme Suyu Hattı

SPOR HABERLERİ

En Çok Okunanlar

Güncel

Salihli'de de hissedilen deprem korkuttu

Güncel

3 yıllık evli genç kadın canına kıydı

Güncel

Devrilen traktörün altında kalarak öldü

Güncel

Deprem sonrası Whatsapp'lı önlem

Güncel

İbrahim Akkayan da okul yararına kermes düzenlendi

Eğitim

Kurtuluş İlkokulundaki etkinlikte gözyaşları sel oldu

Güncel

İsmail Bali'li minikler ve okul idaresinden anlamlı ziyaret

Güncel

Salihli Ticaret Borsası'ndan iki üyesine daha istihdam ziyareti

Güncel

Tünel'deki yangında, şoförün dikkati faciayı önledi

Eğitim

Salihli BİLSEM'den projelere rekor başvuru

Güncel

Şirinyer Mahalle Mezarlığı'na Yeni İçme Suyu Hattı

Güncel

Bağımsız aday Gökçe seçim çalışmalarında hız kesmiyor