HABERLER

Güncel

Salihli Devlet Hastanesi 3.Ortopedi uzmanına kavuştu

Salihli Devlet Hastanesinde 1 yıl önce 4 ortopedi uzmanı ile sayısız ameliyat ve poliklinik hizmeti verirken, 3 hekimin birden emekliye ayrılmasıyla uzun süre tek hekimle Gürkan Dericioğlu vatandaşlara hizmet vermişti. Hastaneye geçtiğimiz günlerde 2. hekimin gelmesi hastanenin yoğunluğunu biraz da olsa rahatlatmış olsa da nefes aldıracak 3. Ortopedi uzmanı da atandı.

      Aylardır Salihli Devlet Hastanesinde beklenen Ortopedi Uzmanı Aydın Avcı’nın göreve başlaması vatandaşlarda adeta bayram sevinci yaşattı. 

   Öyle ki göreve geldiği günden bugüne aralıksız birikmiş Ortopedi ameliyatlarını yapan Aydın Avcı, Salihli Devlet Hastanesine nefes aldırdı. 


 Aydın AVCI kimdir?


 1978 Muğla Köyceğiz doğumlu. Dalaman lisesini bitirdikten sonra 2005’te Osmangazi Üniversitesinden mezun olmuş. 2011’de İzmir Bozyaka Eğitim Araştırma Hastanesi’nden ortopedi uzmanlığını alan Avcı sırasıyla Bayburt Devlet Hastanesi, Demirci Devlet Hastanesi, Balıkesir Burhaniye Devlet Hastanesinde görev yaptı. Şimdi Salihli Devlet Hastanesi’nde ortopedi uzmanı olarak görev yapıyor. Salihl’iyi bildiği ve daha önce gelip gittiğini belirten Ortopedi Uzmanı Dr. Aydın Avcı, “Bir gün Salihli Devlet Hastanesi’nde bende görev yapar mıyım diye düşünmüştüm. Çok istemiştim ki nasip oldu” dedi. 
   Yeni doktoru Aydın Avcı'ya hayırlı olsun dileklerinde bulunan Başhekim Op.Dr.Göhan Gürsoy; “Yeni gelen hekim arkadaşımızla 3.ortopedi uzmanımıza kavuştuk.Çok çalışkan bir arkadaşımız. Kısa sürede çok sevilen hekimlerimiz arasına girdi.Kendisine hoş geldin derken başarılar dileğimizle uzun yıllar birlikte çalışmak istiyoruz” dedi.

Salihli CHP'de adaylık başvuru süresi uzadı
Salihlili gençler hem doğa da yürüdüler hem de temizlediler
CHP'li Özel: Belediye Başkan adaylığım söz konusu değil
Salihli'nin bütçesi 116 milyon lira
Salihli'de yağış bekleniyor

SPOR HABERLERİ

En Çok Okunanlar

Güncel

Şehit Süleyman Gür'ün oğlu Süleyman, Can Hastanesi'nde sünnet oldu

Güncel

BAĞIŞÇILARIN AHI MI TUTTU ?

Güncel

Salihli'den 2 muhtara plaket

Güncel

Salihli'de yağış bekleniyor

Spor

Salihli Belediyespor'da Ozan Dombaz dönemi sona erdi

Güncel

Gelin almaya süslediği otobüsle gitti

Spor

Kapancıspor zorlu deplasmandan galibiyetle döndü

Güncel

Hisar: ''Esnaf ve Sanatkarlarımız usta kalfa ve çıraklarımız ile büyük bir aileyiz''

Spor

Kocaçeşmespor galibiyet ile başladı

Güncel

jandarmadan helikopter destekli denetim

Güncel

1 evde göçük: 1 ölü

Güncel

Cennet elmasında hasad başladı