Salihli Bağımsız Belediye Başkan Adayı Ertan Gökçe
Güncel

Salihli Devlet Hastanesi 3.Ortopedi uzmanına kavuştu

Salihli Devlet Hastanesinde 1 yıl önce 4 ortopedi uzmanı ile sayısız ameliyat ve poliklinik hizmeti verirken, 3 hekimin birden emekliye ayrılmasıyla uzun süre tek hekimle Gürkan Dericioğlu vatandaşlara hizmet vermişti. Hastaneye geçtiğimiz günlerde 2. hekimin gelmesi hastanenin yoğunluğunu biraz da olsa rahatlatmış olsa da nefes aldıracak 3. Ortopedi uzmanı da atandı.

      Aylardır Salihli Devlet Hastanesinde beklenen Ortopedi Uzmanı Aydın Avcı’nın göreve başlaması vatandaşlarda adeta bayram sevinci yaşattı. 

   Öyle ki göreve geldiği günden bugüne aralıksız birikmiş Ortopedi ameliyatlarını yapan Aydın Avcı, Salihli Devlet Hastanesine nefes aldırdı. 


 Aydın AVCI kimdir?


 1978 Muğla Köyceğiz doğumlu. Dalaman lisesini bitirdikten sonra 2005’te Osmangazi Üniversitesinden mezun olmuş. 2011’de İzmir Bozyaka Eğitim Araştırma Hastanesi’nden ortopedi uzmanlığını alan Avcı sırasıyla Bayburt Devlet Hastanesi, Demirci Devlet Hastanesi, Balıkesir Burhaniye Devlet Hastanesinde görev yaptı. Şimdi Salihli Devlet Hastanesi’nde ortopedi uzmanı olarak görev yapıyor. Salihl’iyi bildiği ve daha önce gelip gittiğini belirten Ortopedi Uzmanı Dr. Aydın Avcı, “Bir gün Salihli Devlet Hastanesi’nde bende görev yapar mıyım diye düşünmüştüm. Çok istemiştim ki nasip oldu” dedi. 
   Yeni doktoru Aydın Avcı'ya hayırlı olsun dileklerinde bulunan Başhekim Op.Dr.Göhan Gürsoy; “Yeni gelen hekim arkadaşımızla 3.ortopedi uzmanımıza kavuştuk.Çok çalışkan bir arkadaşımız. Kısa sürede çok sevilen hekimlerimiz arasına girdi.Kendisine hoş geldin derken başarılar dileğimizle uzun yıllar birlikte çalışmak istiyoruz” dedi.

HABERLER

Bakan Selçuk, Manisa'da incelemelerde bulundu
Heyelan çocuk parkını yuttu
Tekelioğlu'na Yeni Sondaj
ÇOCUKLARDA KLEPTOMANİ'YE DİKKAT!
TEMA Vakfı iklim için Kadın Liderleri destekliyor

SPOR HABERLERİ

En Çok Okunanlar

Güncel

Heyelan çocuk parkını yuttu

Spor

Poyraz ve Kocaçeşmespor 3 puanı kaptılar

Spor

Bal'da Manisa derbisi

Eğitim

ÇOCUKLARDA KLEPTOMANİ'YE DİKKAT!

Güncel

TEMA Vakfı iklim için Kadın Liderleri destekliyor

Güncel

Tekelioğlu'na Yeni Sondaj

Spor

Salihlispor İl üçüncüsü oldu

Güncel

Bakan Selçuk, Manisa'da incelemelerde bulundu

Spor

Manisa Büyükşehir Belediyespor'dan 4 Gollü Galibiyet

Güncel

e-Çiftçi sistemi devrede