HABERLER

Güncel

Selçuk Özdağ 2019 hedefinde resmi başvurusunu yaptı

AK Parti önceki dönem Genel Başkan Yardımcısı ve 24. 25. 26. Dönem Manisa Milletvekili Doç. Dr. Selçuk Özdağ, Manisa'yı daha zengin, daha yaşanılabilir ve daha modern şehir yapma yolunda Manisa Büyükşehir Belediye Başkanlığı Aday adaylık başvurusunu AK Parti Genel Merkezinde gerçekleştirdi. Özdağ Manisa'yı AK Belediyecilikle buluşturmak için yola çıktıklarını kaydetti.

   2019 yerel seçimleri öncesinde AK Parti Genel Merkezinde Aday Adaylık başvurusunu gerçekleştiren AK Parti önceki dönem Genel Başkan Yardımcısı ve 24. 25. 26. Dönem Manisa Milletvekili Doç. Dr. Selçuk Özdağ, Manisa'yı daha zengin, daha yaşanılabilir, daha özgür ve daha modern şehir yapma yolunda AK Belediyecilik hizmetleriyle buluşturmak için yola çıktıklarını belirtti.

MANİSA'Yİ AK BELEDİYECİLİKLE BULUŞTURACAĞIZ


 Özdağ 2 dönemdir kaybettikleri Manisa Büyükşehir Belediye Başkanlığını 2019 yerel seçimlerinde tekrar geri almak için yola çıktıklarını ve buna inandıklarını ifade ederek, “Eğer milletimiz teveccüh ederse, teşkilatlarımız ve STK'lar teveccüh ederse, Genel Merkezimiz, Sayın Genel Başkanımız ve Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan teveccüh ederse ve de kaderimizde varsa  bu yolda zafer bizi bekliyor. Dört aylık mücadele bizi bekliyor. Bu mücadelede tüm Manisalıları yanımızda görmek istiyoruz” dedi.

 

 

HAKKIMIZ YOK VAZİFEMİZ VAR


7 yıllık Milletvekilliği döneminde yaptıklarının yapacaklarının teminatı olduğunu kaydeden Özdağ, “Manisa'da yapılmayanlar var, yapılmak istenip yapılamayanlar var. Bu yapılmayan ve yapılmak istenip yapılamayanları yapmak için Allah'ın izniyle biz göreve talibiz. Bu görevde de aynen Ziya Gökalp'in söylemiş olduğu gibi, “Ahlak yolu pek dardır. Tetik bas, önü yardır. Sakın hakkım var deme. Hak yok vazife vardır” sözlerinde ifade edildiği gibi Manisa ve Manisalılara karşı herhangi bir hakkımız yok, vazifemiz var” diye konuştu.
 

Özel Salihli Düşünür Koleji Tiyatro Kulübü öğrencilerinden “Bir komedi gecesi”
Kumar operasyonu
Yeni askerlik sisteminde detayları açıklandı
2 bin 157 metrede ekmeğini kardan çıkartıyor
Güneş gözlüğü seçerken dikkat

SPOR HABERLERİ

En Çok Okunanlar

Güncel

CHP'li Belediye Başkan Yardımcısına saldırı

Güncel

Erkenci kirazda hasat başladı tescilli kiraz gün sayıyor

Güncel

2 bin 157 metrede ekmeğini kardan çıkartıyor

Güncel

Eski Cami Mahallesi sakinleri iftarı birlikte yaptılar

Güncel

Polisten zehir tacirlerine geçit yok: 7 gözaltı

Güncel

Kablo hırsızları jandarmadan kaçamadı

Güncel

Bir yılın emeği eserler görücüye çıktı

Güncel

Yeni askerlik sisteminde detayları açıklandı

Güncel

Hafsa Sultan'da yılsonu sergisi

Güncel

Çirkin saldırıya kınama

Sağlık

Güneş gözlüğü seçerken dikkat

Güncel

Kumar operasyonu