HABERLER

Sağlık

Medigüneş'ten Salihli'de bir ilk...

Salihli ve bölgesine hizmet veren Özel Medigüneş Hastanesi, Endoskopik Timpanoplasti ameliyatı ile bir ilke imza attı. Çocukluğundan beri işitme azlığı ve iltihaplı kulak akıntısı olan 21 yaşındaki hasta Serhat Demir, başvurduğu Medigüneş Hastanesinde, Salihli'de ilk kez uygulanan Endoskopik Timpanoplasti ameliyatıyla sağlığına kavuştu.

Kulak zarında delik olan, çocukluğundan beri işitme azlığı ve iltihabi kulak akıntısı sıkıntıları yaşayan 21 yaşındaki Serhat Demir, tedavi için Özel Medigüneş Hastanesi'ne başvurdu. Demir, Dr. Selcan Kesgin tarafından muayene edilmesinin ardından yapılan tetkiklerde her iki kulak zarında delik olduğu ve buna bağlı olarak sık kulak enfeksiyonu ve işitme azlığı yaşadığı belirlendi. Hasta, Dr. Selcan Kesgin tarafından Endoskopik Timpanoplasti ameliyatına alındı. Başarıyla yapılan operasyonu gerçekleştiren Dr. Selcan Kesgin , bu şekilde yapılan kulak ameliyatının Salihli'de bir ilk olma özelliği taşıdığını belirtti. Kulak arkasından ya da önünden kesi olmaksızın özel endoskoplar vasıtasıyla kulak kanalı içerisinden operasyonu gerçekleştiren Dr. Selcan Kesgin ,"Hastaya kliniğimizde başarılı bir şekilde Endoskopik Endomeatal Kronik Otit Cerrahisi gerçekleştirildi. Bu şekilde yapılan kulak ameliyatının ilçemizde  ve hastanemizde ilk olma özelliği taşıyor. Kulak Burun Boğaz ve Baş Boyun Cerrahisi kliniği olarak hastanemizde  gelişmekte olan tedavi tekniklerini yakından takip etmekte ve başarılı bir şekilde uygulanıyor" diye konuştu.

21 yaşında geçirdiği operasyon ile sağlığına kavuşan Serhat Demir, çok mutlu olduğunu belirterek doktoru Selcan Kesgin ve Medigüneş ailesine teşekkür etti.

" Salihli' ve çevresindeki tek Ses Terapi Kliniği"

Yine Salihli' ve çevresindeki tek Ses Terapi Kliniği olarak son bir yıldır hizmet veren Dr Selcan Kesgin yakın zamanda uyku bozukluklarında çok değerli bir yöntem olan uyku endoskopisini hizmete koyacaklarını belirtti.

Özel Salihli Düşünür Koleji Tiyatro Kulübü öğrencilerinden “Bir komedi gecesi”
Kumar operasyonu
Yeni askerlik sisteminde detayları açıklandı
2 bin 157 metrede ekmeğini kardan çıkartıyor
Güneş gözlüğü seçerken dikkat

SPOR HABERLERİ

En Çok Okunanlar

Güncel

CHP'li Belediye Başkan Yardımcısına saldırı

Güncel

Erkenci kirazda hasat başladı tescilli kiraz gün sayıyor

Güncel

2 bin 157 metrede ekmeğini kardan çıkartıyor

Güncel

Eski Cami Mahallesi sakinleri iftarı birlikte yaptılar

Güncel

Polisten zehir tacirlerine geçit yok: 7 gözaltı

Güncel

Kablo hırsızları jandarmadan kaçamadı

Güncel

Bir yılın emeği eserler görücüye çıktı

Güncel

Yeni askerlik sisteminde detayları açıklandı

Güncel

Hafsa Sultan'da yılsonu sergisi

Güncel

Çirkin saldırıya kınama

Sağlık

Güneş gözlüğü seçerken dikkat

Güncel

Kumar operasyonu