HABERLER

Sağlık

Medigüneş'ten Salihli'de bir ilk...

Salihli ve bölgesine hizmet veren Özel Medigüneş Hastanesi, Endoskopik Timpanoplasti ameliyatı ile bir ilke imza attı. Çocukluğundan beri işitme azlığı ve iltihaplı kulak akıntısı olan 21 yaşındaki hasta Serhat Demir, başvurduğu Medigüneş Hastanesinde, Salihli'de ilk kez uygulanan Endoskopik Timpanoplasti ameliyatıyla sağlığına kavuştu.

Kulak zarında delik olan, çocukluğundan beri işitme azlığı ve iltihabi kulak akıntısı sıkıntıları yaşayan 21 yaşındaki Serhat Demir, tedavi için Özel Medigüneş Hastanesi'ne başvurdu. Demir, Dr. Selcan Kesgin tarafından muayene edilmesinin ardından yapılan tetkiklerde her iki kulak zarında delik olduğu ve buna bağlı olarak sık kulak enfeksiyonu ve işitme azlığı yaşadığı belirlendi. Hasta, Dr. Selcan Kesgin tarafından Endoskopik Timpanoplasti ameliyatına alındı. Başarıyla yapılan operasyonu gerçekleştiren Dr. Selcan Kesgin , bu şekilde yapılan kulak ameliyatının Salihli'de bir ilk olma özelliği taşıdığını belirtti. Kulak arkasından ya da önünden kesi olmaksızın özel endoskoplar vasıtasıyla kulak kanalı içerisinden operasyonu gerçekleştiren Dr. Selcan Kesgin ,"Hastaya kliniğimizde başarılı bir şekilde Endoskopik Endomeatal Kronik Otit Cerrahisi gerçekleştirildi. Bu şekilde yapılan kulak ameliyatının ilçemizde  ve hastanemizde ilk olma özelliği taşıyor. Kulak Burun Boğaz ve Baş Boyun Cerrahisi kliniği olarak hastanemizde  gelişmekte olan tedavi tekniklerini yakından takip etmekte ve başarılı bir şekilde uygulanıyor" diye konuştu.

21 yaşında geçirdiği operasyon ile sağlığına kavuşan Serhat Demir, çok mutlu olduğunu belirterek doktoru Selcan Kesgin ve Medigüneş ailesine teşekkür etti.

" Salihli' ve çevresindeki tek Ses Terapi Kliniği"

Yine Salihli' ve çevresindeki tek Ses Terapi Kliniği olarak son bir yıldır hizmet veren Dr Selcan Kesgin yakın zamanda uyku bozukluklarında çok değerli bir yöntem olan uyku endoskopisini hizmete koyacaklarını belirtti.

Barış Mahallesi'ne Yeni İçme Suyu Hattı
Akhisar, Roma dönemindeki görkemine kavuşacak
Medigüneş ailesi 9. Yaşını coşkuyla kutladı
Salihli için şiddetli yağış ve fırtına uyarısı
Alkollü sürücü direğe çarparak durabildi

SPOR HABERLERİ

En Çok Okunanlar

Güncel

BECERİKSİZ YÖNETİM İSTİFA... Salihli Belediyespor - Yıldırım Belediyespor : 1-3

Güncel

Salihli için şiddetli yağış ve fırtına uyarısı

Güncel

Çalıştığı firmanın külçe kalıplarını forkliftle çaldı

Eğitim

Şazimet Uysal Ortaokulu başarılı öğrencilerini ödüllendirdi

Güncel

Ayakkabı hırsızı jandarmadan kaçamadı

Güncel

Hacettepe tıp fakültesi mezunları Salihli'ye hayran kaldı

Güncel

Alkollü sürücü direğe çarparak durabildi

Güncel

Sis etkili oldu

Güncel

Medigüneş ailesi 9. Yaşını coşkuyla kutladı

Spor

Keli Zaferspor eli boş döndü yarış kızıştı

Güncel

Üzüm bağlarında budama çalışmaları

Güncel

Taytan Şehit Özgür Yatakdere Ortaokulunda müzik sınıfı oluşturuldu