HABERLER

Sağlık

Kalbinize iyi gelecek doktor CAN’da hasta kabulüne başladı

Güçlü hekim kadrosuyla Salihli ve bölge halkına hizmet veren Salihli Özel Can Hastanesi’ne farklı branşlarda ki uzman doktor sayısını her geçen gün artıyor.

    Salihli Özel Can Hastanesi’nde hasta kabulüne başlayan Kardiyoloji Uzmanı Dr. Mustafa Ordukaya görevine başladı. 1969 yılında Konya Beyşehir’de doğan  Kardiyoloji Uzmanı Dr. Mustafa    Ordukaya, Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi’den 1994 yılında  mezun olduktan sonra Ankara  Yüksek İhtisas Hastanesi’nde Kardiloyoji uzmanlığını aldı.
    Afyonkarahisar Devlet Hastanesi ve  Beyşehir Devlet Hastanesi’nde görev yaptı. Şimdi ise Özel Can Hastanesi’nden hasta kabulüne başladı.
  Salihli Özel Can Hastanesi’nde hasta kabulüne başlayan Kardiyoloji Uzmanı Dr. Mustafa Ordukaya’nın mesleki ilgi alanları ise şöyle; “"Damar sertliği" Diye bilinen kalp damar hastalıkları Kalp Yetmezliği Romatizmal Kalp Kapak Hastalıkları Hipertansiyon (Tansiyon yüksekliği) Kolestrol ve trigliserid yüksekliği Çarpıntı, ritim bozuklukları Varis ve atardamar tıkanıklıkları Doğuştan kalp hastalıkları Koroner anjiyografisi, Stent, Bypass, Kalp kapağı ameliyatı sonrası hasta takibi.
   Hafta içi hergün sabah 08:00-17:00 arasında cumartesi günleri ise 08:00-13:30 arasından hasta kabulü yapacaktır. 
 

Salihli'nin mahallelerinde zorlu tütün kırımları devam ediyor
Özel Medigüneş Hastanesi gücüne güç katmaya devam ediyor
Salihli Güven'den örnek davranış
Manisa'da tasarruf dönemi
SEL-DER'den Kaymakam Sağlam'a ziyaret

SPOR HABERLERİ

En Çok Okunanlar