HABERLER

Sağlık

Özel Medigüneş Hastanesi gücüne güç katmaya devam ediyor

Hekim kadrosundaki titizliği ve seçiciliği ile bölgedeki birçok sağlık kuruluşunun dahi önüne açan Özel Medigüneş Hastanesi, kadrosunu güçlendirmeye devam ediyor. Güçlü ve iddialı kadroruna yeni bir isim daha eklendi. Kardiyoloji Uzm. Dr. Gündüz Yıldız Özel Medigüneş Hastanesinde hasta kabulüne başladı.

Özel Medigüneş Hastanesin'de göreve başlayan Kardiyoloji Uzm. Dr. Gündüz Yıldız 1984 Muş Hasköy doğumlu. 2003 Bursa erkek lisesi mezunu. 2009'da Cerrah Paşa Tıp Fakültesini tamamladıktan sonra aynı sene girdiği İstanbul Mehmet Akif Ersoy  Kalp ve Damar Cerrahisi Hastanesindeki kardiyoloji ihtisasını 2014'te  tamamlayarak  Kardiyoloji uzman hekimi ünvanını aldı. Devlet hizmet yükümlülüğününü Elazığ Eğitim Araştırma  Hastanesinde tamamlayan Uzm. Dr. Yıldız Özel Elazığ Hayat Hastanesinde 1 yıllık çalışma hayatı sonrası Salihli Özel Medigüneş Hastanesi'nde hasta kabulune başladı. Özel Medigüneş Hastanesin'de hasta kabulüne başlayan Kardiyoloji Uzm. Dr. Yıldız klinik   uygulamalarında koroner anjıyografi, ptca stent, periferik anjıyografi ve ptca -stentleme, girişimsel elektrofizyolojik (EPS-ablasyon), kardiyak pace (kalp pili)  ekokardiyografi, transözafajıyal ekokardiyografi,  stres (eforlu  ve ilaçlı) ekokardiyografi mesleki ilgi alanlarıdır.

Özel Medigüneş Hastanesi Başhekimi Op.Dr. Seçkin Meriçeli “Hastanemizde göreve başlayan kardiyoloji uzmanımız ile hekim kadromuz daha da güçlenmiştir. En büyük amacımız Salihli halkına kaliteli ve güzel koşullarda hizmet sunmaktır. Aramıza yeni katılan hekimimize görev hayatında başarılar diliyorum. Sağlınız için her zaman daha iyisini sunmak amacıyla yolumuza devam  ediyoruz” diye konuştu.

Salihli'nin mahallelerinde zorlu tütün kırımları devam ediyor
Özel Medigüneş Hastanesi gücüne güç katmaya devam ediyor
Salihli Güven'den örnek davranış
Manisa'da tasarruf dönemi
SEL-DER'den Kaymakam Sağlam'a ziyaret

SPOR HABERLERİ

En Çok Okunanlar