HABERLER

Sağlık

Salihli’de Protez Uzmanı Eren Dikilitaş muayenehanesini açtı

      2 Yıl önce Salihli Diş Hastanesinde protez uzmanı olarak atanarak çalışmaya başlayan protez uzmanı diş hekimi  Eren Dikilitaş 2 ay önce işyerinden istifa etmişti.
     Çok kısa sürede olsa Salihli insanı ile kaynaşan ve sevilen diş hekimi yeni açacağı işyeri olarak Salihli'yi tercih etti.  2 ay içersinde sevgi yolu üzerinde kiraladığı bir daireyi modern bir diş merkezine çeviren Dikilitaş sonunda muayenehanesini açıp hizmet vermeye başladı.
      Açılışa diş hekiminin eski mesai arkadaşları hastalarının yanı sıra Dikilitaş ailesinin akrabaları da İstanbul, Balıkesir ve İzmir’den gelerek onu bu mutlu gününde yalnız bırakmadılar. Salihli ADSM. Müdürü, Başhemşiresi ve çalışanları sanatçı Tuğra Erkan’da açılışa katılanlar arasındaydı.
        Açılışı genç hekimin amcası  İstanbul'un tanınmış Beyin Cerrahlarından Prof.Dr. Ahmet Dikilitaş yaptı.

 

 

       Muayenehanesi çiçek bahçesine dönen Eren Dikilitaş eşi Ahu ve oğlu Rüzgar’la bu mutlu günde misafirleri ile tek tek ilgilendiler.

Eren Dikilitaş kimdir?

       Balıkesir 4.4.1982 doğumlu olup; İlköğrenimini 1989-1994 yılları arasında Mehmetçik ilkokulunda, orta öğretimini 1994-1996 yılları arasında Karesi ortaokulunda tamamladı.Liseyi 1996-1999 yılları arasında Balıkesir Lisesinde bitirdi.
         2000 yılında İstanbul Üniversitesi Diş hekimliği fakültesini kazandı. 2005'te Diş hekimliği fakültesinden mezun olduktan sonra 2008-2012 yılları arasında Van ASDM'de çalıştı. 2013-20116 yılları arasında Van 100.yıl Üniversitesi Protetik Diş tedavi Anabilim Dalı’nda doktora proğramını tamamlayarak  protez uzmanı oldu. 2016-2017  yılları arası Salihli ADSM.de çalıştı.
         Dr. Eren Dikilitaş’ın özel ilgi alanları  arasında implant kristal  içerikli porselen lamina uygulamaları, bonding uygulamaları ve diş beyazlatma uygulamaları yer alıyor.
         Diş hekimliği alanındaki gelişmeleri adım adım takip eden protez uzmanı doktor Eren Dikilitaş bundan sonra hastalarını  Salihli merkez Sevgi yolundaki özel muayenehanesinde hizmet verecek.
 

Salihli'de bayram sıcak geçecek
Arefe günü pazarlıklar sıkılaştı
Güvenlik güçleri bayramda görev başında
Motosiklet kazası: 1 ölü
Üzüm Festivali başlıyor

SPOR HABERLERİ

En Çok Okunanlar

Güncel

Direksiyon hakimiyetini kaybeden motosiklet sürücüsü yola düşerek öldü

Güncel

Elektrik akımına kapılan bir kişi hayatını kaybetti

Güncel

Aracın değeri kadar ses sistemi döşedi

Güncel

Arefe günü pazarlıklar sıkılaştı

Güncel

Üzüm Festivali başlıyor

Güncel

Motosiklet kazası: 1 ölü

Güncel

Salihli Belediyespor Afyon kampını tamamladı

Güncel

Salihli'de bayram sıcak geçecek

Güncel

Aynı tarlada 7 cins kavun hasadı

Güncel

Güvenlik güçleri bayramda görev başında

Spor

Selendili oyuncular Milli Takım'da