Salihli Bağımsız Belediye Başkan Adayı Ertan Gökçe
Spor

Ayyıldızspor’dan Ertan Gökçe’ye ziyaret

Salihli’de yeni kurulan ve bu sezon 2. Amatör Küme’de ilk kez mücadele edecek olan Ayyıldızspor Kulübü, Kulüp Başkanı Mehmet Özçayır önderliğinde Gökçe Medya Yönetim Kurulu Başkanı Ertan Gökçe’yi makamında ziyaret etti.

Salihli’nin yeni takımı olan ve bu sezon 2. Amatör Küme'de mücadele verecek olan Ayyıldızspor’un kulüp yöneticileri, Gökçe Medya Yönetim Kurulu Başkanı Ertan Gökçe’yi makamında ziyaret etti. Gökçe Medya’da gerçekleşen ziyarete Ayyıldız Spor Kulübü adına Kulüp başkanı Mehmet Özçayır ile kulüp yöneticileri İbrahim Demirel, Özcan Taştekin ve Bayram Ergin katıldı.

Ziyarette konuşan Gökçe Medya Yönetim Kurulu Başkanı Ertan Gökçe, Günümüzde herkesi birleştiren bir araya getiren spor dallarından biride futboldur. Salihli’de faaliyet gösteren futbol takımlarımızın birçok sıkıntıları mevcuttur. Bu sıkıntıların aşılması için spora teşvik açısından Salihli’de bulunan futbol takımlarına bulundukları lig kategorileri göz önünde bulundurularak, adil bir şekilde saha ve maddi destekler vererek bu amatör ruhun yaşaması ve devam ettirilmesi sağlanmalıdır. Salihli’nin yeni kulübü olan Aydıldızspor’a ligde başarılar dilerim" dedi.

Salihli’de yeni kurulduklarını ilk defa 2. Amatör Kümede resmi maçlara çıkaracaklarını belirten Ayyıldızspor Kulübü Başkanı Mehmet Özçayır, “Yeni sezon için şimdiden çalışmalara başladık. Takımımızı tam olarak oluşturduğumuzda bunu Salihli halkı ile de paylaşacağız. İlk yılımızdan iddaalı olduğumuzu herkese göstermek istiyoruz. Amacımız gelecek yıllarda Salihlimizi üst liglerde temsil etmek. Yeni kulübümüz Salihli’ye hayırlı olsun” dedi.

Ziyaret sonunda Kulüp Başkanı Mehmet Özçayır, Gökçe Medya Yönetim Kurulu Başkanı Ertan Gökçe’ye kırmızı beyazlı Ayyıldızspor forması hediye etti.

HABERLER

Yarınlara Geç Kalmadan Salihli'de büyük alkış aldı
Tünel'deki yangında, şoförün dikkati faciayı önledi
Bağımsız aday Gökçe seçim çalışmalarında hız kesmiyor
“Manisa Sana Kanım Feda” projesi kapsamında toplantı yapıldı
Şirinyer Mahalle Mezarlığı'na Yeni İçme Suyu Hattı

SPOR HABERLERİ

En Çok Okunanlar

Güncel

Salihli'de de hissedilen deprem korkuttu

Güncel

3 yıllık evli genç kadın canına kıydı

Güncel

Devrilen traktörün altında kalarak öldü

Güncel

Deprem sonrası Whatsapp'lı önlem

Güncel

İbrahim Akkayan da okul yararına kermes düzenlendi

Eğitim

Kurtuluş İlkokulundaki etkinlikte gözyaşları sel oldu

Güncel

İsmail Bali'li minikler ve okul idaresinden anlamlı ziyaret

Güncel

Salihli Ticaret Borsası'ndan iki üyesine daha istihdam ziyareti

Güncel

Tünel'deki yangında, şoförün dikkati faciayı önledi

Eğitim

Salihli BİLSEM'den projelere rekor başvuru

Güncel

Şirinyer Mahalle Mezarlığı'na Yeni İçme Suyu Hattı

Güncel

Bağımsız aday Gökçe seçim çalışmalarında hız kesmiyor