HABERLER

Spor

İlk Yılında Şampiyonluklar Yaşadı, İkinci Yılında Finalin Kapısından Döndü

Manisa Büyükşehir Belediyespor’da başkanlık koltuğunda 2’inci yılı geride bırakan Mevlüt Aktan, ilk yılında hem futbolda, hem potada şampiyonluk sevinci yaşarken, ikinci yılında ise TFF 2. Lig Kırmızı Grup’ta futbolda finalin kapısından döndü, basketbolda ise son düzlükte play-off sevinci yaşayamadı.

Manisa Büyükşehir Belediyespor’un başarısı için Halil Onultmak Spor Tesislerinde adeta kamp kuran kulüp başkanı Mevlüt Aktan, başkanlık koltuğunda 2’inci yılı geride bıraktı. Geçtiğimiz günlerde Halil Onutmak Spor Tesisleri’nde yapılan Manisa Büyükşehir Belediyespor’un Olağanüstü Genel Kurulunda yeniden güven tazeleyen başkan Mevlüt Aktan, 2017-2018 futbol sezonunda hem futbolda, hem de basketbolda şampiyonluğu görmüştü. 2018-2019 sezonunda başkanlık koltuğunda ikinci dönemini yaşayan Manisa Büyükşehir Belediyespor Kulübü Başkanı Mevlüt Aktan, futbolda play-off final kapısından dönerken, basketbolda ise son düzlükte play-off sevinci yaşayamadı.

“Hedeflerimizden Vazgeçmiş Değiliz”

Manisa Büyükşehir Belediyespor’un büyük hedefler peşinde olan bir kulüp olduğunu söyleyen Manisa Büyükşehir Belediyespor Kulübü Başkanı Mevlüt Aktan, “ Görevimizde 2 yılı geride bıraktık. İlk yılımızda hem futbolda, hem de basketbolda şampiyonluk sevinci yaşamıştık. 2018-2019 sezonunda ise futbolda adeta Spor Toto 1. Lig’in kapısından döndük diyebilirim. Basketbolda ise son anda play-off hedefine ulaşamadık. Bazen ne kadar doğru işler yapsanız da, ne kadar çok isteseniz de işler istediğiniz gibi gitmiyor, hedefe ulaşamıyorsunuz. Ancak biz hedeflerimizden kesinlikle vazgeçmeyeceğiz. Yaptığımız hatalardan gerekli dersleri de çıkaracağız. İnandığımız yolda çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Yeni sezonda doğrularımızı çok daha fazla yapıp, hatalarımızı ise minimum seviyeye indirerek, futbol ve basketbol takımlarımızı bir üst lige çıkarmak istiyoruz. Bunun içinde şimdiden çok hummalı bir çalışmanın içerisine girdik. İnşallah kulübümüzü el birliğiyle çok daha güzel günlere doğru taşıyacağız” ifadelerini kullandı.

Salihli'deki tarım arazilerinde hasar tespit çalışmaları sürüyor
Ygs sonrası ihtiyaç sahibi öğrenciler için kalem topladılar
Meteorolojiden Salihli ve Bölgesi için yağış uyarısı
Kale ağlarına takılan köpeği itfaiye kurtardı
FABRİKA MÜDÜRÜ İLANI

SPOR HABERLERİ

En Çok Okunanlar

Güncel

FABRİKA MÜDÜRÜ İLANI

Güncel

Ana boru patladı, mahalle su altında kaldı

Güncel

Dere taştı sel suları 2 traktörü sürükledi

Güncel

Salihli'de elektrik kesintisi uygulanacak

Güncel

Meteorolojiden Salihli ve Bölgesi için yağış uyarısı

Güncel

ADALA NERGİS DEMET ORTAOKULU ÖĞRENCİLERİNDEN YENİ BİR ESER: "KURBAĞA İKİ ATLADI BEN ÜÇ ATLADIM"

Güncel

Salihli'nin İçme Suyu Kaynakları Kontrol Edildi

Sağlık

112 çalışanlarına darp

Güncel

Salihli'deki tarım arazilerinde hasar tespit çalışmaları sürüyor

Güncel

Salihli TSO'da Halkbank'ın “İvme Kredisi” anlatıldı

Güncel

Güzergah saatlerine uymayan halk otobüslerine ceza

Güncel

Ygs sonrası ihtiyaç sahibi öğrenciler için kalem topladılar