HABERLER

Spor

Salihli'de “Salihli’yi ve Sporu seviyoruz” paneli düzenlendi

Salihli Belediyesi ve Salihli Belediyespor Kulübü işbirliğiyle düzenlenen “Salihli’yi ve Sporu seviyoruz” paneli İMKB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde devam etti.

İMKB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’ Konferans Salonunda gerçekleştirilen ve Türkiye Voleybol Bayanlar 1.Liginde mücadele eden Salihli Belediyespor Bayan Voleybol Takımının katıldığı panelde, sporun hayatımızdaki yeri ve önemi vurgulandı. Panelde Salihli’nin Sultanları, öğrencilerin spora dair merak ettiği tüm sorularını cevapladı. İMKB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nin hayatında ayrı bir önemi olduğunu vurgulayarak panelin açılış konuşmasını yapan Belediye Başkanı Zeki Kayda, “ Endüstri Meslek Lisesi benim için anlamlı ve çok farklı bir yer. Bu okul okuduğum mezun olduğum ve mezun olduktan sonra idareci olarak tekrar döndüğüm bir yer. Salihli’de binlerce öğrenci yetiştirdim, mezun ettim. Meslek Liselerine karşı her zaman bir ön yargı vardır. Şu an yanımda çalışan personellerimin ve bugün başarılı sporcumuzun birçoğu bu okuldan mezun. Salihli’yi ve sporu çok seviyoruz. Spor sağlıklı ve kaliteli yaşam demektir. Yarın voleybol takımımızın Yeşil Bayramiç ile olan mücadelesine hepinizi bekliyorum “ dedi.

“Salihli’yi ve Sporu seviyoruz” paneline ise başta Belediye Başkanı Zeki Kayda olmak üzere, Başkan Yardımcısı Ali Rıza Ünveren, Belediyespor Kulüp Başkanı Serkan Sözer ve kulüp yöneticileri, Belediyespor Bayan Voleybol Takımı Baş Antrenörü Kürşad Çetin, Yardımcı Antrenörler Murat Benekli, Çağlar Çiftçioğlu ve Burak Girişgün, Voleybol A Takımı oyuncuları, Okul Müdürü Serdar Yıldız, müdür yardımcıları, öğretmenler, 45,5 Taraftar Derneği ve öğrenciler katıldı.

Salihli'de bayram sıcak geçecek
Arefe günü pazarlıklar sıkılaştı
Güvenlik güçleri bayramda görev başında
Motosiklet kazası: 1 ölü
Üzüm Festivali başlıyor

SPOR HABERLERİ

En Çok Okunanlar

Güncel

Direksiyon hakimiyetini kaybeden motosiklet sürücüsü yola düşerek öldü

Güncel

Elektrik akımına kapılan bir kişi hayatını kaybetti

Güncel

Aracın değeri kadar ses sistemi döşedi

Güncel

Arefe günü pazarlıklar sıkılaştı

Güncel

Üzüm Festivali başlıyor

Güncel

Motosiklet kazası: 1 ölü

Güncel

Salihli Belediyespor Afyon kampını tamamladı

Güncel

Salihli'de bayram sıcak geçecek

Güncel

Aynı tarlada 7 cins kavun hasadı

Güncel

Güvenlik güçleri bayramda görev başında

Spor

Selendili oyuncular Milli Takım'da