HABERLER

Spor

Yıldızgücü PEAK ile daha da güçlü

Geçtiğimiz yıl kurularak ilk sezonunda başarılı bir yıl geçiren Yıldızgücü'ne Peak grup ana sponsor oldu. Peak grup ile güçlerini birleştiren Yıldızgücü, hedeflerinin sezon sonu şampiyonluk olduğunu duyurdu.

Geçtiğimiz yıl kurulan Salihli Yıldızgücü Spor Kulübü, 2 Amatör'e katıldığı ilk yılında şampiyonluğu son ana kadar kovalayayıp 2 puanla şampiyonluğu kaçırmıştı. Bu yıl ligde daha iddialı ve tecrübeli olan Yıldızgücü, güçlü bir kadroyla yola çıkmak için geçen yıl takımın forma sponsoru olan Peak Grup Yapıyla güçlerini birleştirdi. Peak Grup Yapı, Yıldızgücü Spor Kulübünün ana sponsoru oldu. Kulüp binasında düzenlenen törende Yıldızgücü Spor Kulübü yönetimi ile Peak Grup Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Demir sponsorluk anlaşmasını9 imzaladı. Anlaşmaya göre mavi beyazlılar maçlara Peak Grup Yıldızgücü Spor adıyla çıkacak.

Daha güçlü ve daha tecrübeli olduklarını belirten Yıldızgücü yönetimi bu yıl şampiyonluk yaşamak için yola çıktıklarını bu amaçla Peak Grup Yıldızgücü Spor Kulübü olarak mücadele edeceklerini duyurdular.

Peak Grup yönetim kurulu başkanı Hüseyin Demir, "Biz Peak Grup olarak inşaatta sektöründe önemli faaliyetlerde bulunurken geleceğimiz olan gençlerimize de destek olmak için Salihli Yıldızgücü Spor Kulübü ile güçlerimizi birleştirmek istedik. Bize yardımcı olan herkese teşekkür ederim." dedi. 

Peak grup Yıldızgücü Spor Kulübü başkanı Cüneyt Erkoç'ta, "Peak Grup ve Hüseyin Demir'e bizle yola çıktıkları için teşekkür ederim.  bu yıl hem alt yapı hem A takım çalışmalarına önem veriyoruz, geleceğimiz olan gençlerimize daha güzel imkanlar sağlamak için çalışmalarımız devam ediyor." dedi. 

Salihli Özel Can Hastanesi'nde Psikiyatri Uzm. Dr. Melike Ece Esen hasta kabulüne başladı
TEMA Vakfı'nın yönetimi 23 Nisan'da Rüya Aygüneş'e emanet
Turan Caddesinde park yasağı başladı
Arı ölümlerinin nedeni iklim değişikliği değil, bilinçsiz ilaçlama
Üzüm bağlarını don vurdu, rekoltenin düşmesi bekleniyor

SPOR HABERLERİ

En Çok Okunanlar

Güncel

Devraldığı belediyenin borçlarını afişle açıkladı

Güncel

Bebeğini kaybeden anne bebeğinin battaniyesini elinden düşürmedi

Güncel

Eşekle pazaryerine giren çocuklar ortalığı karıştırdı

Güncel

Turan Caddesinde park yasağı başladı

Güncel

Önce bariyerlere ardından da refüje çarptı

Güncel

Atık araç lastikleriyle istinat duvarı

Güncel

Dededen toruna en anlamlı miras

Spor

Salihli galibiyetle başladı galibiyetle bitirdi

Güncel

Üzüm bağlarını don vurdu, rekoltenin düşmesi bekleniyor

Spor

Somaspor'un rakibi belli oldu

Güncel

Miniklerden “Yaratıcı Drama ve Tasarım” atölyesi

Güncel

Kanalda mahsur kalan köpeğe itfaiye kurtardı