HABERLER

Spor

Yıldızgücü spor birlik beraberlik içinde

Salihli’de yeni kurulan ve bu yıl ilk defa 2. Amatör küme de mücadele edecek olan Yıldızgücü spor sezon öncesi bir araya gelerek birlik beraberlik mesajı verdiler.

Ege Max’ta Yıldızgücü spor yönetiminin düzenlediği gecede Manisa ASKF başkanı Erol Timur, Manisa Futbol İl Temsilcisi Behçet Atlı, Salihli Belediyespor Kulüp başkanı Serkan Sözer, Fen Bilimleri Koleji Kurucu müdür Şakip Başgönül ve eski futbolcu Serdal Poyraz katıldı. Birlik beraberlik mesajlarının verildiği gece de konuşma yapan idari menajer Hüseyin Korkmaz; “Bizlere destek veren Büyükşehir Belediye Başkanımız sayın Cengiz Ergün Beye Salihli Belediye Başkanı Zeki Kayda beye teşekkür ederiz. Yeni kurulmuş bir kulüp olarak 2. Amatör Küme’de ilk defa bu yıl mücadele edeceğiz. Kulübün kurulmasında da emeği geçen herkese teşekkür ederiz. Sporun birlik ve beraberliğini sağlayan en önemli unsurlardan biri olduğunu unutmadan, kulübümüzü en iyi yerlere getirmek ve gençlerimizi kötü alışkanlıklardan korumak gayemizdir. Bu misyonu yerine getirmek için Salihli’mizin en değerli antrenörlerinden olan Yusuf Sapmaz hocamıza ve futbolcularımıza güvenimiz tam. Bu sezon 2.Amatör liginde mücadele edecek tüm takımlarımıza başarılar dileriz. Kazasız, belasız, sakatlığın olmadığı, Fair Play’in öne çıktığı dostane bir lig olmasını dileriz” dedi.

Manisa Futbol İl Temsilcisi Behçet Atlı futbolculara yönelik yaptığı konuşmada fair play mesajı vererek karşılaşmalarda dostluğun ön plana çıkması gerektiğini ifade etti.

Gecenin sonunda Yıldızgücü spor yönetimi tarafından Manisa Futbol İl Temsilcisi Behçet Atlı’ya isminin yazılı olduğu forma takdim edildi.

 

 

 

 

 

 

Salihli'de anlamlı günde anlamlı ziyaret
Salihli Özel Can Hastanesi güçlü hekim kadrosuna bir yenisini daha ekledi
Tıraş fiyatlarına dolar ayarı
Uyuşturucu operasyonu: 1 kişi tutuklandı
Salihli'de doğalgaz borusu yüklü tır devrildi: 2 yaralı

SPOR HABERLERİ

En Çok Okunanlar

Güncel

Otomobil tutkunundan ilginç evlilik teklifi

Güncel

İYİ Parti Salihli'de seçim startını verdi

Spor

Salihli Belediyespor Bal'a Sart Sahasında başlayacak

Güncel

Salihli Devlet Hastanesi 3.Ortopedi uzmanına kavuştu

Güncel

Salihli'de doğalgaz borusu yüklü tır devrildi: 2 yaralı

Güncel

Uyuşturucu operasyonu: 1 kişi tutuklandı

Sağlık

Salihli Özel Can Hastanesi güçlü hekim kadrosuna bir yenisini daha ekledi

Güncel

Salihli'de Gaziler günü kutlandı

Güncel

Büyükşehir, küçük Yılmaz'ın yüzünü güldürdü

Güncel

Tıraş fiyatlarına dolar ayarı

Güncel

Spil Dağı Milli Parkı ziyaretçi rekoruna koşuyor

Güncel

Başkan Ergün en başarılı belediye başkanları arasında